1. 1.
  başında bus oglu buşun bulunmasından da anlaşılacagı gibi batması zaten muhtemel olan devlet görünümlü şirketler birligi olan bu yapının allahın izni ile yakın bir zamanda gümlemeyeceginin açık işaretlerini görüyor, bunun için allaha yıllardır ettigimiz dua olan " allahım, bu pisliklere kendi içlerinden çok büyük belalar verde kanını akıtmaktan zevk duydukları müslümanları unuttur yarabbim" şeklindeki dualarımıza allahın bir cevabı gibi. abd ye aşagıdan birinin girip, birinin çıktıgı kasırgalarda işin cabası.
  2 -1 ... beklediginiz lider geldi
 2. 2.
  emperyalizmden nasibini almış bütün bilinçli insaların görmek isteyeceği durumdur. nitekim daha gerçekleşmiş değildir. istenilen, amerikanın ve amerikalıların yeryüzünden silinmesi değil emperyalist-çıkarcı siyasetin insancıl bir politikaya dönüşmesidir. aynı şekilde tüm batı devletlerinin türklere ve doğuya karşı yaşattıkları gizli veya açık düşmanlıkların yerini dünyayı birleştirici bilince sahip yol haritlarının almasını isteriz.
  2 ... kekistanlihobbit
 3. 3.
  yakında abd yi komple maddi açıdan israil e aktaracaklar, posası da arap şeyhlerine kalacak, batırılmış krediler ile..
  -2 ... beklediginiz lider geldi
 4. 4.
  "batının yıkılmak üzere olduğu iddiası batı kadar eskidir" sözünü hatırlatan ifade.
  5 ... le phallus
 5. 5.
  mimar olan arkadaşlar daha iyi bileceklerdir de, bir yapının çeşitli nedenlerle (bakımsızlık, zemin sertliği, bina yapımında kullanılan malzemenin türü, oranı ve kalitesi) zamanı kestirilemeden çökmesi önlem alınmadığından bir felakete yol açar. bu yüzden mühletini doldurmuş binalar planlı bir biçimde özel hesaplamalarla en güvenli şekilde çökertilir.

  kapitalizmin şu anki çöküşü daha çok ilkine uyuyor. bu nedenle sevinmek bir yana dursun, çökmemesi için dua etseniz yeridir. çünkü şu durumda yaşanan bir çöküşte göçüğün altında kalacak olan insanoğludur.
  1 ... zedx