1. 1.
  kuvvetle muhtemel geniş mideye sahip bir insandır coğrafyanın altını üstüne getiren katil bir devlete olan sevgisini layıkıyla göstermekte olup,kendince gereksiz değerleri o bez parçasını giyerek görmezlikten geldiği de su götürmez gerçekliktir.
  4 -2 ... katalonyadankatalanjaponkatalo
 2. 2.
  giydiği t-shirt'in amerika bayrağı olduğunu bilmeyen cahillikte tavan yapmış türk gencidir.
  1 ... amcaya pipini goster oglum
 3. 3.
  kendisi 15 yaşındaki kardeşimdir. ergendir. uzatmamamk gerekir.
  4 ... dellalpi
 4. 4.
  amerikan sempatizanı olabilir ya da nurcu.
  1 ... ironmanihurdaciyasatanadam
 5. 5.
  sen bakmazsan evladına başkası sahiplenir diye söylenip durduğumdur. Şanlı türk bayrağını sadece şehit cenazesine giydirmektir. Elbette gurur vericidir, ama fazla gurur göte vurur. Ben de istiyorum ülkemde türk bayrağı şeklinde pantolon, tişört, çanta, her neyse artık. Amerikan bayrağını herhangi bir objede içermeyen kaç klip, film, tanıtım vs. Pazarlama yolu var? Yok. Adamların kullanmadığı pazarlama yöntemi yok. Ve ben kendi ülkemde o adamların bayrağının kendi ülkemin bayrağından daha fazla bedenler üzerinde taşınmasını hazmedemiyorum. Madem bu vatan hepimizin neden ülkemin bayrağını giyebilmek için sadece şehit olmak zorundayım? Ülke şerefi diye sunduğunuz o bahane, ülkenin şerefini üç beş orospu çocuğu adına gencecik o vatan evlatlarını ölüme sürükleyenlerin sayesinde o evlatlarla beraber gömülüyor. Bırakın artık bu klişeleri. Yenilikçi çağdaş türk genci misin? Destek ver giy, kullan. Milliyetçi türk genci misin? Destek ver sen de. Dindar bir vatan genci misin? Allah'ın kutsadığı şu topraklar içinde vatanını gönlünde olduğu kadar bedeninde sen de taşı. Sen de şu ülkenin şanlı bayrağını milyarlara tanıt, olmaz mı? Belki bunlar gerçekleştiğinde o zaman amerikan bayrağı baskılı tişört giyen kişiye bok atabilirsin.
  1 ... hayalhane caycisi
 6. 6.
  son zamanlarda sayılarında oldukça artış olan kişi, kişilerdir. amerika hayranları salaklardır ayrıca. bok var amerika' da.
  ... gobekcandir
 7. 7.
  yozlaşmış bir türk ergenidir. bugünlerde çok görüyorum ilginç... türk bayraklısı olsa giymez ıy kro der. özentiliğin tavan yaptığı şu günlerde, ülke elden gitmesinde kim elden gitsin?
  2 ... aglaya ivanovna
 8. 8.
  v yakalı tshirt giyen hem v yakalı tshirt giyip boynuna tesbih takan kafasında 10 kilo jole süren apaçilerdir. Klavye başında hepsi Amerikan karşıtıdır tabi yersen.

  edit: yazım hatası.
  1 ... kara maskeli yazar
 9. 9.
  son zamanlarda benden yolda gördüğüm zaman gayet hoş küfürler yiyen kişidir.

  koyu milliyetçi değilim fakat burası türkiye, sen bütün dünyanın anasını siken bir ülkenin tişörtünü giyip nasıl gezebiliyorsun be kardeşim için nasıl rahat ediyor?

  ha tabi bunu inatla yapanlar da vardır.

  ayrıca ben rusya tişörtü giyenini de gördüm. üstünde yumruk vardı ve russia! yazıyordu.

  edit : imla
  -1 ... mr lafleur