1. 1.
  internet üzerinde sürekli karşıma çıkan soru. Çomarlar “hayır Amerika ay’a gitmemiştir görüntüler montajdır” diye yorum yapmışlar. Ulan sen daha toplu iğne üretemiyorsun adamlar 1969 yılında sen daha vitamin bile değilken aya gitmişler işte neye dayanarak gitmediklerini iddia ediyorsun geri kafalı.
  4 ... possibleresponse
 2. 2.
  Gitti kardeş gitti adamlar. Hatta hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaştılar ve kaçıp geri döndüler. Hayat yok sandıkları yer çoktan baskısının keranesi olmuştu, onu gördüler.
  ... erasmusluturkish
 3. 3.
  abd ay'a gitmiştir. gitmedi iddialarının hepsi armstrong'un gittiği ilk seferle ilgilidir. o dönem abd ve sovyetler ay'a ilk giden ülke olmak için birbirleriyle yarışıyorlardı. abd'nin sovyetler'in direncini kırmak ve ünvanı ele geçirmek için düzmece bir haber yayınladığı söyleniyor. olabilir de. ancak ay'a yedi sefer düzenlendi. bunlardan altı seferde başarılı olundu. ilk sefer tamamen düzmece olsa bile diğer beş seferin de düzmece olduğu pek inandırıcı gelmiyor.
  3 ... uykusuz baykus
 4. 4.
  Amerika bir kıtadır, ülkedir o yüzden aya gidemez kardeş.
  Gitse gitse Amerikalılar gitmiştir.
  6 -5 ... rosadolujoee
 5. 5.
  Gitmediği aşikardır. 64kb lık bilgisayarlarla 400bin km öteyle iltişime geçildiğine inanmak tam bir komedi. Uzay aracı aydan havalanırken kamera kaydına alınması ve bu kameranın hateket etmedi gotle gülünecek kadar saçmadır. Ama yolon mo soyloyocoklor omk derler.
  -9 ... ktm li aynasiz
 6. 6.
  he he gitmedi piramitleri uzaylılar yaptı dunya da duz amk.
  2 ... abaninaltindakisopa
 7. 7.
  abd aya gitmeyi başaramamış olsa, bunu herkesten önce sscb duyururdu.
  1 ... matasyonlu
 8. 8.
  gitmediğini iddia eden yazar 6 eksi almış, diğerleri artı oy. ilginç bir durum. amerika veya başka bir ülke aya gitseydi şimdiye oraya şehir kurmuştu.
  -1 ... sipraleks
 9. 9.
  Amk sanırsın ki sözlükteki herkes astronot.
  Size ne ?
  Sizin ülkeniz gidebiliyo mu siz ona bakın.
  Elin adamı ne yapmış ne etmiş, önemli olan bşz bundan ne sonuç çıkartabilmişiz.
  1 -1 ... kavunlu dondurma
 10. 10.
  gitti tabi ki arkadaşlar. öyle olmasa koskoca sscb ismail küçükkaya'ya adam kazandı mesajı atar mıydı? sadece soruyorum.
  2 ... bob lee swagger