bugün

Ryan murphy'nin klasikleşmiş dizisi. 9 sezondur aynı kadro ile seri halindeki diziyi sıkıcı bir şekilde devam ettirdi. Ama 10.sezonun son sezon olması gerekiyor. Eğer final sezonu olacaksa bari kadroyu biraz değiştirsin. 9 sezondur aynı kadro ile arka sokaklar'a dıss atıyordu. Swh.

Murphycim American crime story'e çalış biraz. Bak onu bekliyoruz. Hala başlamadı. Olmaz böyle. Seri ol lütfen. Swh.
görsel

10.sezon Coming soon ...
On üzerinden kaç korkulu arkadaşlar horror seviyesi ne.
freak sovdan sonra biraktim.
nazmiye hanim.

ondan sonra otel vardi gagayi sevmiyorum.
Sabun büyüsünden mi daha çok korktun bumdan mı cabuk.
korku demiyelim de kafa dagitiyor.
bir aski memnu degil.
Ordaki en büyük freak rahmetli mobesirdi nese güven vermedi izlemicem dingin ruhumu dalgalandırmaya hacet yok.
Şükür.

görsel

American Horror Story dizisinin 10. sezonunun ismi ve teması belli oldu.

Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy, sosyal medyadan yayınladığı kısa videoyla sezonun isminin "Double Feature" olduğunu duyurdu. 10. sezonda iki hikaye yer alacak. Bunların birisi denizde diğeri kumda geçecek.

Salgın nedeniyle çekimlerini ertelemek zorunda kalan American Horror Story'nin bu sene içinde yeniden ekranda olması bekleniyor. Yeni sezonun kadrosunda seride ilk kez rol alan Macaulay Culkin dışında Frances Conroy, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock da yer alıyor.

http://www.ranini.tv/habe...ismi-ve-temasi-belli-oldu
Korkunç olmayan fakat kendini izlettiren, surekli telif sorunları yüzünden bir turlu izleyemedigim dizidir.
8.sezonu izleyebilecegim bir yer bilen varsa; Nerde lütfen söyleyin.
anlamsız bir şekilde bazen saran bazen sıkan birçok diziden biri.
görsel

FX kanalı yakın gelecekteki yayın programını açıkladı.

Geçtiğimiz seneyi salgın nedeniyle pas geçen American Horror Story, Ağustos sonunda ekrana dönerken American Crime Story 3. sezonuyla Eylül başında ekrana gelecek. American Horror Story'nin uzantı dizisi American Horror Stories ise gelecek ay 7 bölümlük sezonunun ilk iki bölümüyle dijital platformlardan Hulu'daki yerini alacak.

http://www.ranini.tv/habe...-agustosta-ekrana-donuyor
Ben pek korkunç bulmuyorum açıkçası ama masters of horror daha korkunç. Bunu değilde ona bir göz atmanızı öneririm.
Jessica lange öldür beni.
Son sezonu ikiye bölmüşler ilki 6 bölumde sacma sapan bitiyor ve alakasız baska bir hikaye başlıyor. Aslında ikisinin konusunu da sevdim, çogunlukla her sezonu sevdim ben. Her sezon farklı hikaye bazen sezonlar birbirine selam çakıyor.
Bir yıl önce izleyip tükettiğim ve her sezonunda sevecek ayrı noktalar bulduğum dizidir.
*~
2-4 ve 5-1 sezonları arasındaki ufak bağlantılar, 4.sezonda pepper'ın yaşadıkları ve 3.sezondaki ırkçılığın işlenme şekline bayılmıştım. 2.sezonun yeri benim için ayrı olsa da, hardcore bir sezondan bir anda sakin ilerleyen Coven sezonuna düşmek beni dengeledi şahsen. ***
7.sezona kadar izleyip, devamını hiçbir yerde bulamadığım, telefonumdan indirmediğim apk ve girmediğim dizi sitesinin kalmadığı dizidir. Son üç sezonu herhangi bir yerde görüp, duyan haber verirse sevinirim ingilizce altyazı bile olur. izleyin, izlettirin.
görsel

Yeni sezon. Yeni şehir. Yeni korkular..

11.sezonu 19 Ekim'de FX ve hulu'da...
Afişi yayınlandı lakin ne konusu ne de oyuncuları açıklanmadı.

Afişten hareketle şunu söyleyebilirim:

Yeni sezon Eşcinsellik temalı olacak belliki. Görsel resmen bunu ima ediyor.
güncel Önemli Başlıklar