bugün

aceleye gelmiş hissi veren sonuyla bekleneni veremeyen bir sezondu bu.
diğer sezonlarda olduğu gibi kötülüğün huzur bularak bir şekilde nötralize edildiği bir son yapmamışlar. yapamamışlar.
bunda senaristlerin hala kötülüğün içinde olmasının ve başlarına neler gelebilecegini bilememelerinin etkisi olabilir.
hala başkan hakkında böyle kitapların çıkabildigi demokratik bir ülkede yaşasam bu tabansızlar gibi korkaklık yapmaz sonuna kadar giderdim.

görsel
seçim gecesi adlı ilk bölümüyle siyasi içerikli olacağı izlenimini fazlasıyla vermektedir.
Çoğu insanda görülen sebepsiz palyaço kokusuyla donald trump'ın seçilmesinin yarattığı korkuyu üstüste bindirerek trump'a palyaço demesi de mükemmel bir alegori olmuş.
ilk bölümde sarah paulson'ın canlandırdığı ally karakteri vasıtasıyla seçmenlerin her iki adaya da oldukça gönülsüz oy verdiği, Seçimin abd toplumunda yarattığı bölünme gibi konulara da yer verilmiş.
Ally'nin korkularını görünce haklı da olsa korku unsurunun bizimkinin çok daha hafif bir versiyonu olduğunu düşünüp iç geçirmemek elde değil.
ilk bölüm dizideki fantastik korku öğelerine alışkın olanları tatmin edecek gerilime sahip değildi. Bana göreyse kendimle en çok özdeşleştirecegim sezon olacakmış gibi bir izlenim yarattı.
Sonunu nasıl bağlayacaklar; palyaço'yu imha etmenin yolunu bulacaklar mı yoksa
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb gibi mi olacak?
Merakla bekliyorum.
sezonu başlamış ve malum yerlere düşmemiş dizi,

altyazısı da hak getire,

bu sene ingilizce izleyeceğiz anlaşılan, alternatif çözümü olan varsa yeşillendirsin.
Aklima bu paylacoyu getirmis sezondur.

Iste dunyanin en iyi insani. Edward mordrake in kafasinin arkasindaki seytani, hikayesiyle aglatan adam.

görsel

O sadece cocuklari eglendirmeye calisiyordu.
american horror story serisinin 7. sezonunun alt başlığı. palyaçolar olacakmış bol bol ve twisty de dönüyormuş. bu palyaçolar bu arada 2016 amerikan seçimlerini temsil ediyormuş. palyaço fobisi olanlar bu sezondan uzak dursun.