bugün

american horror story adlı dizinin ikinci sezonu. 17 ekimde başlayacak.
onun öncesinde ilk sezon hakkında bilgi için,
http://www.kalemsuare.com...merican-horror-story.html
merakla, istekle, heyecanla beklenilendir. Başlasa da izlesek denir.
başlaması için sabırsızlandıran dizidir.
inanılması biraz güç ama tamı tamına 28 tane fragman yayınlanmış dizidir. 1. sezondan daha fena olacak gibi görünüyor. 28 adet fragmanın tamamı için:

http://www.youtube.com/pl...C8VEdu4w&feature=plcp

ayrıca dizinin bu sezonunda adam levine de rol almaktadır. bu da 2. sezonun başarılı afişi:

görsel
2. sezonun ilk bölümü malum ortamlara düşmüştür.
verdiği aradan sonra tekrar geri dönmüştür. 10. bölümünde jessica lange artık oyunculuğu farklı bir boyuta ulaştırmış. her bölümünde şaşırarak izliyoruz. bitmesin bu sezon dedirtiyor adeta bakalım sonunu nasıl bağlayacaklar.

--spoiler--
devil is dead.
--spoiler--

ayrıca şöyle de bir eğlenceli sahnesi vardır bu bölümün.
http://www.youtube.com/watch?v=3e37NtAYb5g
Bünyesinde bütün korku ögelerini barındıran müthiş dizi. Efektleri, müzikleri, bölümlerin konuları, her şeyiyle korku fışkırıyor.Her bölümü sezon finali gibi bitiyor amk.
çok iyi ve kaliteli bir yapımdır. ilk sezonu izliyordum güzel güzel sonra ara verdim. dün fx'ten baktım ki dizinin her şeyi değişmiş. yok bildiğin tanıdık 2 oyuncuya rastlayabildim. sonra da çevirdim doksanlara, amaaaan!
2 günde 2. Sezonunu bitirdiğim harika dizi. Hem çekimler cok kaliteli hem de harika bir kurgusu var. Birde evan peters var ki o da ayrı bi konu tabii.
müptelası olduğum dizidir kendisi çoğuda hayranı vardır.
jeneriğiyle dahi insanı geren müthiş dizinin 2. sezonudur. bence bir korku filmine/dizisine en çok yakışan temalardan birisidir akıl hastanesi ve 2. sezonda gerçekten harika bir şekilde işlenmiştir.
dizinin güzelliğini geÇtim o jeneriğin mükemmelliği nedir ya? Çok başarılı izlenmesi gereken yapımlar arasında şiddetle tavsiye ediyorum.
şu sıralar tv2 de dönen dizidir.
Tv2'de yayınlanan, az sonra sezon finali verecek dizidir. Zaten daha 3 ay once başladı yeni sezonu.. Uzuyor bizi böyle...
Korkuyla alakasi olmayan dizidir ayrica fragmani korkunc olsada insani korkutmaz amaci psikopatlik ve vahsettir sorunlu insanlari anlatir bir nevi ama asylum sezonu harikadir ve efsanedir. gulduren anlarida coktur ama diger dizilerdeki gibi gulme efeckti olmaz ama cidden guleceginiz sahenlerde olucak mesela 3. bolumun sonunda doktorun diyalogu * .
murder housedan sonraki en sağlam sezondur..
sezonların içinde hala en iyisidir. Son freak show fiyaskosunu da affedemiyorum. Asylum çıtayı çok yükseltti.
Amerikan horror story' nin 2. Sezonu ve en bomba, insanı en diken üstünde tutan sezonudur. 2. Sezonda tavan yaptıktan sonra zaten düşüşe geçtiler. Son sezonda jessica lange ablamız da olmayacak, üstüne bir de lady gaga diye bir garabeti kadroya almışlar. Vefa borcudur diyip izlemeye devam. *
fazlaca durağan ve sıkıcı bir sezon.. ilk sezona göre daha alt seviyelerde.. ama yine de gizemi izlettiriyor.