bugün

her sezon farklı konu ve karakterleri işleyecek bir dizi. amerika tarihindeki en ünlü suçları konu olarak işleyecek, ilk sezonu ise on bölüm'den oluşacak.
gayet kaliteli dizi. hep mahkeme salonlarında geçmesine rağmen sürükleyici de.

yalnız john travolta ve david schwimmer** var diye merak edip izlemeye başladım ama diziyi bildiğin sarah poulson götürüyor.
üçüncü sezon tanıtım videosunun yayınlandığı dizi.

detaylar: http://www.filmpuani.com/...cu-sezon-tanitim-videosu/
Amerika tarihindeki ünlü suç olaylarını işleyen imdb puanı 9.1 olan dizidir. Gerçek hikayeleri sevenler için tavsiye edebilirim.
Birinci sezonda O.J Simpson davası işlenmiştir. ikinci sezon ‘American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace’ ismi ile Gianni Versace’nin Suikasti’ni ele alacaktır. 2018 yılı başlarına kadar beklemek zor gelmiyor değil.
Üçüncü sezon ise Katrina Kasırgası’nı anlatacak çekimlerine ise 2018 de başlanacakmış.
Eski bir futbol oyuncusu ve aktör olan O. J. Simpson‘ın eski eşini öldürdüğü iddiasıyla başlayan dava sürecini izlediğimiz dizi. her sezon farklı bir suç hikayesi anlatacaklar. o.j piçini konu alan ilk sezon muazzam ötesi. Oyuncular, senaryo, yönetmenlik harika. Değeri bilinmeyen dizilerden mutlaka izlenmeli. Suçluyu kanıt ve delillerin değil jürinin belirlediği amerikan hukuk sistemini sikeyim ayrıca. Çok basit ve çözülmesi kolay olan bir davayı siyahi vs beyaz savaşına çevirmişler. insan gerçekten hayret ediyor.
görsel

American Crime Story'nin üçüncü sezonunda Bill Clinton'ı canlandıracak isim belli oldu. Clive Owen, dizinin kadrosuna katıldı.

Mart 2018'de ikinci sezonu sona eren dizinin gelecek sezonu Monica Lewinsky skandalını anlatacak. "Impeachment: American Crime Story" adı verilen yeni sezonda Sarah Paulson, skandalı ortaya çıkaran Linda Tripp'i; Beanie Feldstein Monica Lewinsky'yi ve Annaleigh Ashford ise Clinton'ı suçlayan kadınlardan Paula Jones'u canlandıracak. 

Sezon, Jeffrey Toobin'in "A Vast Conspiracy: The Real Story of the Sex Scandal That Nearly Brought Down a President" kitabından esinlenerek hazırlanıyor. Hatta şubat ayında çekimlerine başlanması planlanan sezonun şimdiden prömiyer tarihi şu an için 27 Eylül 2020. Lewisnky yeni sezonu yapımcılarından birisi olarak ekipte yer alıyor.

Daha önce The Knick dizisinde de yer alan Owen, yakında Apple TV+ için hazırlanan Stephen King uyarlaması Lisey's Story'yle ekranda olacak.

Kaynak: raninitv.
ilk sezonunda o.j. Simpson cinayeti işlenen dizi.

An itibari ile 10. Bölümdeyim ( sezon finali) bir dakika bile akıcılığı bozulmadı, vakit nasıl geçti anlamadım doğrusu.

Benim beklentimi karşıladı, adamlar yapmış yani.
izleyin efendim!