1. .
    tek bildikleri marka giyinip onun bunun sevgilisini kocasını ayartıp markalı elbise uğruna yatmadıkları adam kalmayan bayanlardır.. geleceğini düşünmeyip anlık saçmalıklar uğruna yaşarlar.. aynı oksijeni soluyoruz maalesef..
    1 ... htcbrc
  2. .
    açlıktan ağzı kokan biri başkasını nasıl zengin ediyormuş anlayamadım? (türk kızlarının o.. amelelerinde p.... olması lazım.)
    yok öyle değil amele kızın erkek arkadaşıysa onların ilişkilerini kendi ilişkisiyle mi mukayese ediyor da duruma şaşırıyor?
    peki burada bu konuyu açan arkadaşın kendi sevgilisi de dahil (yabancı uyruklu değilse) bütün türk kızlarına bu sıfatı nasıl yakıştırabilmiş onu da anlamış değilim.
    sevgilisi yabancı uyruklu olabilir deseeem, birlikte olduklarını da itiraf ettiğine göre onun haysiyeti de umurunda değil demek ki (yabancı olunca o.. olunmuyor muymuş?). (buradan da bunu anlıyorum) demek ki kız kardeşi falan da yok başlığı açanın yada amca kızı, teyze kızı, dayı kızı vs.
    kafam karıştı.... aaa birşeyi atladım kendisi türk olmayabilir. hııımmm anlaşıldııııııı.
    1 ... eftalia