bugün

gerekirse stadın önüne hendek kazıp fenerbahçe'yi stada almayacakları yönünde bilgiler dolaşıyor.

kampanya da yapmışlar molotof kokteyli getirene 1 adet bilet hediye.
Beni çok güldürmüştür.
özal'ın dediği gibi : https://galeri.uludagsozluk.com/g/sikin/
Amk ilkelleri. En son seyircili oynadığınız karşılaşmada sahaya kaya parçaları attınız. Sizin neyinize futbol spor.
komiktir.
Ulusalcı mallar sevinir şimdi.
Bu sloganı yasin börü için de attıkları zaman ve bebekleri öldürmekten vazgeçtkilerinde buyursunlar maçı yan yana çay içerek beraberce seyredelim.

edittirdim; ne kadar kzıdınız be bilader? biz de aynı şeyi söyledik, öldürmeyin dedik. ne kadar da sözünüzde samimisiniz öyle gadasını aldıklarım .)
Amedspor u sikeyim kardeşim sana birşey olmasın.
rest böyle olmaz. rest çekeceksen kupadan çekilirsin olur biter.

her haltı yiyip ceza yiyince ayrımcılık var demeleri genlerinde varsa demek.
Bu takim ligden atilmali amed ne la .
--spoiler--
amedspor ne amk
--spoiler--

tavşanın dağa küsmesi olayı.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
restten çok yine klasik bir mağdur edebiyatı şovudur. "tff bize bakmıyor" da desinler tam olsun.
amedspora im izin verdiyse artık ne diyelim açılım diye.
tff'nin de sikinde olmamasıyla sonuçlanacak durum.

yanlışımız varsa düzeltin ama asker selamı veren izmirli futbolcuları taraftar ve oyuncular bir olup linç etmeye çalışmadı mı bu şehrin maçlarında?

her defasında "biji apo biji kürdistan" sloganları atmıyorlar mı? bırakalım palavraları. özellikle gelen türk kulüplerini tahrik etmek için uğraşan bir topluluktan bahsediyoruz.

sonra neymiş çocuklar ölmesin demek terör mü sayılıyor muş da bilmem ne. çocuklar ölmesin demek terör sayılmıyor güzel kardeşim, çocukları devletin öldürdüğü imajı çiziliyor.

bu şehirden her gün 10 tane şehit haberi geliyor. kendi kendine mi ölüyor bu insanlar, çocukların attığı sapanla mı ölüyorlar?

geçiniz efendim.

netice olarak. terörle mücadelenin en üst seviyede olduğu bir coğrafyaya hele ki taraftarı da terör yandaşı bir kulüple maç yapmak için ülkenin en büyük takımlarından birini yem gibi göndermezler.

turnuvaya alınırken bile 'iç saha maçları farklı şehirlerde oynanması kaydıyla' diye madde konulması gerekirdi. seyircisiz cezasını falan geçtim.

şimdi çıkmıyosan maça çıkma, çok ta ..
o zaman sahaya çıkmasın yavşaklar.
adamların spor klübü bile özerk amk.
ülkeyi bölmeyen çalışanların takımı gelmiş türkiye kupası için maç yapıyorlar amk.

ideoloji kargaşası yaşıyorlar belli.
Sahaya çıkmazlarsa tff bir şey kaybetmez onlar kaybeder. attıkları slogan terörü destekliyor mu o kişiden kişiye değişir.
amedinizide diyarbakırınızıda s.ktirmeyin şimdi. iyi oldu kürtlere maç yok.
Fenerbahçe ye yeni malatyaspor muamelesi yapılan aciklamadir. Yok kura cekimini beklemisler cezayi vermek icin de.. fener gelmese ceza verilmeyecekmis ahahahah.
Haklı bir tepkidir. Faşizmin spora bulaşmasına karşı dik duruştur.
klasik hdpkk duruşları.

Önce yap sonra ama ama .. :(( çek.
açlık grevi yaparsa şaşırmayın. evet.
mağdur senaryolarının hiç bitmediği, siyasetten spora spordan komşu ilişkilerine kadar tüm dallarda bu konuda başarı göstermektedirler.
güncel Önemli Başlıklar