1. 1.
  bursa taraftarı bunların yanında pollyanna kalır.
  (bkz: faşizm)
  1 -1 ... aranelaldarion
 2. 2.
  niye men ediyorsunuz? Bırakın oynasınlar, bırakın istiklal marşını yuhalasınlar, bırakın da PKK yandaşı sloganlar atsınlar. Millet iyicene gaza gelsin.
  1 -5 ... azmhyr
 3. 3.
  ve hala şunun bunun eline verdik diye konuşuyorlar. Bırakın arkadaşlar, bak, ne güzel seviniyorlar. Onlar burada sevinirken, Pöh Jöh bunların beldelerinde bunlara bol bol gol atıyor. Bursaspor kendine yansın, biz yolumuza bakarız.
  ... azmhyr
 4. 4.
  Allah razı olsun, biz elbette bu güzel hediyenin altında kalmayız, bir kaç tane daha kekoya mermiden kurdele takıp geri göndeririz.
  -3 ... azmhyr
 5. 5.
  olm ne salak adamlarsınız.sanki adamlar resmi twitter hesaplarından attı.bende gassaray adına bi hesap açıp bu golü sayın öcalana armağan ediyorum yazsam bütün galatasaraylıları terörist ilan edecekler gkfdgjd.
  3 -1 ... gudubettin
 6. 6.
  PKK'lıların resmi hesap değil diye goygoy çevirdikleri mevzudur.

  Ulan o rezalette yüzlerce tweet, görsel var zaten onlara da mı kuzenim Yazmış diyeceksiniz. UEFA'nın "say not to racism" diye Irkçılık ve futbolda siyasete karşı tavır aldığını bilmiyor musunuz?

  Yarın öbür gün amedspor dosyası FiFA'ya gittiğinde ordan çıkan karar doğrultusunda TFF Tarafından ciddi yaptırımlara maruz kaldığında ne yapacaksınız.
  1 -1 ... centurion