1. 1.
    s.keyim amed'i. Amed ne lan.
    22 ... kazangap
  2. 2.
    Türküm ve onlarca defa Diyarbakır'a babalar gibi girip çıktım. Yani geçersiz bir iddia.
    5 -1 ... orgazm kazim
  3. 3.
    Evet korkuyorum. Yollara döşediğiniz, sonra da götünüzde patlayan mayınlardan kalmış mıdır acaba diye korkuyoruz. Daha dün 11 yaşında bir çocuk sizin yollara döşediğiniz mayınlar yüzünden hayatını kaybetti. Keşke o mayın senin götünde patlasaydı da pisliğini buraya boşaltmasaydın.
    8 -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  4. 4.
    Diyarbakır benim malım olduğu için istediğim gibi girip çıkacağım için saçma gelen önerme. Bak hewal bir yerin senin olması için orası için ölmen lazım benim atalarım bu topraklar için 1.000 senedir ölüyor.
    Kerkük ü Irak ordusuna bırakıp kaçmaya benzemiyor bu işler.
    6 ... benimhalaumudumvar
  5. 5.
    orijinal ismi tigranakert olan sehre amed diyen lanet kurt iblisi zirvasi. anam oranin sizinle alakasi yok.

(bkz: yallah zagros daglarina)
    7 -2 ... arxaggelou
  6. 6.
    hz. süleyman camisinin karşısındaki surların tepesinde bozkurt yaparken fotoğrafım vardı.
    bulursam editlerim.

tek bir heval birşey deseydi kurşunlu camiinin kubbesinde bulurdu kendini.
    7 -1 ... barkhausen krakeri
  7. 7.
    özürlü nedir ? ve nasıl olur sorunsalı ?

o korkan turkinin adı olsa olsa receptir.
    3 -2 ... timur cengiz hulagu
  8. 8.
    tir tir titreyen tırkodur.
    1 -1 ... kivilive
  9. 9.
    Deli saçması iddiadır. Buyrun beraber gidelim, el üstünde tutmadılarsa beni öpsünler, tutarlarsa da başlık sahibini z*ksinler.
    3 ... pazarsemsiyesi
  10. 10.
    Doğru olan ismi ile Diyarbakır’a ile sike sike girerler sende izlersin koç. merak buyurma sen. Amed ne s.kim oluyor.
    3 ... defansagelsenize lan