1. 1.
    s.keyim amed'i. Amed ne lan.
    22 ... kazangap
  2. 2.
    Türküm ve onlarca defa Diyarbakır'a babalar gibi girip çıktım. Yani geçersiz bir iddia.
    5 -1 ... orgazm kazim
  3. 3.
    adam haklı, surda korkutan titreyen bir türk. ( de sixtir lo )

amed e girerken korkarak giren turki
    11 -1 ... kendimden biliyorum
  4. 4.
    Evet korkuyorum. Yollara döşediğiniz, sonra da götünüzde patlayan mayınlardan kalmış mıdır acaba diye korkuyoruz. Daha dün 11 yaşında bir çocuk sizin yollara döşediğiniz mayınlar yüzünden hayatını kaybetti. Keşke o mayın senin götünde patlasaydı da pisliğini buraya boşaltmasaydın.
    8 -1 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  5. 5.
    Diyarbakır benim malım olduğu için istediğim gibi girip çıkacağım için saçma gelen önerme. Bak hewal bir yerin senin olması için orası için ölmen lazım benim atalarım bu topraklar için 1.000 senedir ölüyor.
    Kerkük ü Irak ordusuna bırakıp kaçmaya benzemiyor bu işler.
    5 ... benimhalaumudumvar
  6. 6.
    amed ne avel? küfür gibi isim vermişler.
    8 ... oyle kolaysa
  7. 7.
    orijinal ismi tigranakert olan sehre amed diyen lanet kurt iblisi zirvasi. anam oranin sizinle alakasi yok.

(bkz: yallah zagros daglarina)
    7 -2 ... arxangelou
  8. 8.
    10 senedir oturduğum şehirden mi söz ediyorsun fistanlı rambo?

15 yaşındaki terminatörleriniz kadar yürek sahibi değil misin yoksa? çok uzak değildir hani sur, müdahale etseydin ya zamanında. tencere tava çalmaya benzemiyordu değil mi perçemi gözüne düşmüş at suratlı keko? ne siz kaldınız, ne o cahil cesareti. ayak çekme buralarda.
    9 -1 ... asbikubuhi
  9. 9.
    hz. süleyman camisinin karşısındaki surların tepesinde bozkurt yaparken fotoğrafım vardı.
    bulursam editlerim.

tek bir heval birşey deseydi kurşunlu camiinin kubbesinde bulurdu kendini.
    7 -1 ... barkhausen krakeri
  10. 10.
    özürlü nedir ? ve nasıl olur sorunsalı ?

o korkan turkinin adı olsa olsa receptir.
    3 -2 ... timur cengiz hulagu