bugün

yeğen burcu başoğlu'nun ifadesi.

http://www.habergzt.com/b...tu-zorla-beni-optu/73859/

türk dizisi gibi aile yemin ederim.
benim gördüğüm fotolarda öpmekten daha fazla şeyler var. ama gerçekten fazla şeyler..
feci satış koymuş amcaya. gerçi öyle bir pozisyondaki kabul etse de inkar etse de hiç kurtulamayacak. yunanistan'a kaçın arkadaşlar.
ulan o değilde;

(bkz: kuzenim yazmış) bakınızı işe yaramıyor gördün mü?

tanım; ne şekilde kıvıracağı az çok belli olan birisinin kıvırmasıdır.
Amca da sarhoştum hatırlamıyorum derse nolcak?
Kamu vicdanını tatmin etmek için temsili açılmış bir dava bence. Türk Ceza Kanununa göre hayasızce hareketin 6 ay ila 1 yıl arası cezası var.Şahsi kanaatim iyi halleri, bir daha suç işlemeyeceği kanaatı vs. sebeplerle hükmün açıklanmasının geriye bırakılması verirler.
içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu minimalinde bir itiraf olmuş.
bikinisinin altını sıyırmak sureti ile amını amcasının suratına dayayan, hatta amcasının suratına oturan kadının ifadesidir. Yersen?
ne içiriyorsunuz amk sorusunu akla getirir. böyle sarhoşluk mu olur lan s2kler!
birisi şuna olayın öpmekle kalmadığını anlatsın.

Nasıl bir am varsa gireni çıkanı bilememiş amk..
çocuklarınıza, yeğenlerinize yazık. susun bari onların hayatını mahvetmeyin.
Ulan bari savunma yapma be evet tecavüz kaçınılmazdı zevk almaya baktım ben de.
Desen daha iyi bir açıklama olucakmış.
Yürüyordum ayağım takıldı sendeledim dengemi sağlamak için twerk yapmaya başladım sonra dengemi sağlayamadım popom suratına çarptı amcamın.
ufak at da civcivler yesin.

hic zorla opmus gibi bir goruntu yok. Sex sonrasi gomlegini bile giymis.
Evet arkadaşlar bu gördüğünüz fotoğraf çilek kokusu adlı gençlik dizisinden bir fotoğraf sinan (murat başoğlu) orada da yakalanmış ve magazin konusu olmuştu.

Neyseki elçin (mine tugay) daha edepli en azından üstünde pareo var.
görsel

ibnede de tekne fantezisi mi var nedir.
yahu bu kadının üzerine niye geliyorsunuz? zorla öpmüş adam denilen seviyesiz işte. her şeyde niye bir yalan arıyorsunuz. adam zorla öptüğü için kız facesitting yaparak senin dudakların ancak benim Göt deliğime layık demeye çalışmış.

arkasindankonusulanadam
zorla olmadığını diğer fotoğraflar kanıtlamıştır. karaktersiz muro, o... yeğenine arkadan dayarken, burcu'nun yüz ifadesinde mutlu olduğu gayet de belli oluyordu. inşallah büyük bir ceza alırlar.
öpme kısmının en masum olan eylem olduğu düşünülünce daha bir enteresan hale gelmekte olan söylemdir. yahu elbette bizi ilgilendirmez kim kiminle ne yaparsa yapsın lakin paylaşılan görüntülere bakınca bari insanları aptal yerine koymasınlar diye iç geçiriyorsun ister istemez..
Emmiyiğde gotunu beygir syke , seniğde gotugu beygir syke ,galtah hee.
Olay ortaya çıktıktan sonra hemen suçu erkeğe atmış. Klasik kadın davranışı.
yatta evcilik oynuyorlardı çünkü.