1. ?.
  hastayı düşünecek kadar hassas olduğundan değilde ambulansın açtığı yoldan faydalanarak ilerleme isteğini gösteren bir halk geleneğidir. birde utanmadan anlatılır sonra " nasıl ambulansın arkasından gidip trafiğin içinden çıktım" diyeee....
  2 ... monsey
 2. ?.
  hala duyguları olduğunu belli eden insan davranışıdır.
  3 ... miksaj
 3. ?.
  ambulanstaki yaralının canına can katan insan çeşididir.
  2 ... mysterious
 4. ?.
  Bu bir vicdan veya keyfiyet işi değil mecburiyettir. Ambulans arkadan gümbür gümbür gelirken yol vermemek mümkün değildir; zira trafikteki geçiş üstünlüğüne göre normal bir araç sürücüsü, ışıkları yanan ve sirenleri çalışan bir ambulansa her zaman yol vermek zorundadır.
  2 ... entropi
 5. 1.
  Her şöfürün öndeki araca küfür ettiği durum.
  - Bak bak .... bak abii
  - halbuki sağa kırsa geçecek ..... herif
  4 ... miya
 6. 2.
  sağa sinyal vermek kaydıyla sol şeridin ambulans için etkin hale getirilmesidir. ardından ambulansın açtığı yoldan faydalanmak için tekrar sola sinyal vererek ambulansı konvoy halinde takip etmektir.
  1 ... white pages
 7. 3.
  ambulanslarda bir telsiz sistemi olsa, ambulansın trafik polisler, ile etkin biçimde iletişime geçmeleri sağlanacak, hasta için herşey daha kolay olacaktır.
  1 ... zaknafien
 8. 4.
  ''en sağ şeritteki araçlar* durur, sol şeritten gelen araçlar da boşalan sağ şeride geçerek, sol şeritten gelen ambulansa yol verirler''

  ambulansa yol vermenin en etkili yolu olan bu yöntem, ne yazık ki toplumsal bilinçsizlikten dolayı uygulanmamaktadır.
  2 ... yatay zeka
 9. 5.
  akabinde "hehehe ambulansa yol verdim , ne iyi insanım lan" denmemesi gerekendir.insan olmak böyle bi şeydir. biri ölürken , genelde tedaviye mani olunmaz . mamafih ,onlar da haklı ; o insanın ambulansta olmasına sebebiyet verenler en iyi yerlerde oldukları için , böyle boktan bi adalet sisteminde kişi kendini sifonun üstünde yüzen bok olduğu için bile "iyi insan" olarak sayabilir. daha bunun lağım çukuruna kadar yolu var zira.
  2 -1 ... hefeweizen
 10. 6.
  ambulansa yol vermenin hemen ardından peşine takılma suretiyle ambulansın açtığı yoldan trafiğe takılmadan yol alma eğilimi içerisine girer her şöför ve asıl kaos burda başlar.
  2 ... bloodsucker