bugün

kendilerini şu şekilde ifade eden yeni nesil kadın sözlüğü oluşumu. aynen kendilerinden alıntılıyorum.

http://www.amazonsozluk.org

--- alıntı ---

sözlük dünyasına yeni bir sözlük ekledik; adını da amazon sözlük koyduk.

sözlük olarak geyik yapmayı seviyoruz, gülmeyi, kadınları, küfretmeyi, erkekleri, siyaseti, tartışmayı, @2'yi, zekayı, şiirleri, teknolojiyi, anlatılan hikayeleri, felsefeyi şarkıları, filmleri, tepki göstermeyi, çıplaklığı, modayı, kitapları...

­sevdiğimiz çok şey vardı ve tabi nefret ettiğimiz de. sevdiklerimiz ve nefret ettiklerimizi internet ortamında konuşmak , paylaşmak için bazen çok ciddi bazen ise olabildiğince rahat olmamız gerektiğini fark ettik. uludağ sözlük, ekşi sözlük, itü sözlük.. bizim için fazla sıkıyken inci sözlük ise kendi sesimizi duyamayacağımız kadar kalabalıktı. biz de kendi sesimizi oluşturalım dedik; sesimize de "amazon sözlük" adını verdik. kadınların ağırlıkta olduğu bu sözlükte dilediğimizce at koşturalım istiyoruz. tartışalım, eğlenelim ve özgür olalım istiyoruz. tazecik sözlüğümüzü, el birliğiyle, istediğimiz o ses haline getirmek için sabırsızlanıyoruz. gelirseniz bekleriz .

--- alıntı ---
(bkz: yine mi bamya)
hiç bir yazarının kadın olmadığını ve olmayacağını düşündüğüm sözlük.
sırf kadınları çekmek için lafta ''kadın sözlüğü''dür.
''uludağ sözlük'' başlığına ''bütün yazarlarına vermek istediğim sözlük.'' yazan yazarların bulunduğu sözlük. *

edit: sazanlar eksiliyor.
bu sözlükte yüzlerce kadın takliti yapan ibne bulabilirsiniz.

- ayy cnnmmmmmm hos geldinnn:)))

+ aaaayy saoolll * ))
(bkz: yeni kız düşürme taktikleri)
birçok eksiklik barındıran, yepyeni sözlüktür. işin ilginç tarafı ise bütün eksikliklerine ve sözlük nüfusunun az olmasına rağmen oldukça keyifli bir sözlük olmasıdır. dolayısıyla sözlüğün, tüm eksiklikleri giderildikten sonraki halini merak etmiyor değiliz.
(bkz: orayı yıkarlar)
bir çok eksiği olan incideki beyler:( ' i hanımlar :( yapmış butonları çok kötü olan ama yeni oldugu için herşeyin düzeltilebilecegini ümid ettigim sözlüktür.Haydi bayanlar size hoş bi alan .
eksikliklerini hergün biraz daha tamamlayan, şu sıralar formatını oturtmaya çalışan eğlenceli sözlük.
(bkz: Altın günü yapan sözlük)
şu sıralar serilip serpilmeye başlayan sözlüktür. mütemadiyen eğleniyor, eğlendiriyor.
tamamen sazan.avi oluşumu, bakalım kaç hatun düşürebilecekler...
erkekseniz 10 entry bayansanız 5 entry girdiğinizde direk yazar olduğunuz sözlük. ne bu ayrımcılık anlamadım.
kırmızı elma sözlük çakmasıdır sanırım. o değil de; o nasıl bir yeşil ya, kör oluyorum sandım.
yazar profillerinde yaşın da yazmasıyla dikkatimi çeken sözlük.
hayır yazarlar entrylerini kimin oyladığını görebiliyor lan. nasıl bir baskıdır bu.
admininin erkek olduğu ve kendisine harem kurmak istediği yeni bir sözlük oluşumu.
ergen liseli kız kafası yaşayan, aralarında travesti ve biseksüellerin de bulunduğu bir oluşumdur.

edit: sadece bir önse..tamam vurmayın lan. lezbiyenler de var.
içinde ergen liseli kız kafası yaşayanların, travesti ve biseksüellerin bulunmasında hiçbir sakınca görmeyen; görenleri de sevmeyen, kafaları çok güzel, sanal harem kurma derdi olmayan güzel insanların sözlüğüdür.
az daha seviyeyi düşürürse güzel olacak sözlük. kimse naptığını bilmiyor gibi sanki. ama inci öyle mi.*
abaza kız topluluğundan oluşmuş bir sözlük. kaçın.
gerçekten rezil bir ''mekan''. -sözlük değil, mekan-

her sözlükte gözlem amaçlı yaptığım bir şey yaptım. sizlerin ''troll başlığı'' olarak nitelendirdiği 2 tane başlık açtım. ve gayet seviyeli bir şekilde kadınları eleştirdim. 10 dakika geçmeden uçurdular sözlükten amk.

hey neyse. en azından benim gözümde şu anda başarısız ve gelecekte de (eğer geleceği olursa) başarısız olacak sözlüktür. ki zaten kendi aralarında -moderasyon dahil- takılan küçük yaşta, belki de yeni adet olmuş, 'kız'ların takıldığı bir yer.

ha tabi saygı duymak lazım belkide eleştirilmek istemiyorlardır. *
trollük bir yetenek işidir. hep söylüyorum bazı dangalaklar trollük yaptığını sanıp orta yere sıçıyor. kendi yaptıgı saçmalığın farkında olmadığı için kimse farketmeyecek veya herkese öyle normal gelecek sanıyor.

zerre zeka içermeyen trollük girişiminde bulunup 7 tane admini olan siteden anında siktiri yedikten sonra gelip burda olayı kişiselleştirip velet ruhlu olduğunuzu iyice dışarı vurmayın.

edit: işbu entry genele yazılmıştır.
ip adresini iyi takip edebilen adminleri var. hepsi de erkek amk.

hay amınakoyim ya. *

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk)

edit: başka nickle alsana beni içeri admin. *
edit2: ibibik 'e selam.