1. 1.
    Amasya’da 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle valilik ve belediyenin ortaklaşa yapacağı Ferhat ile Şirin Festivali’nden gerici çevrelerin şikâyetleri üzerine Valilik, çekildi. Amasya Belediyesi ise “Sevgi Yürüyüşü Etkinliği” düzenleyeceğini açıkladı.

Amasya’da 14 Şubat Sevgiler Günü nedeniyle Amasya Valiliği ve Amasya Belediyesi öncülüğünde 14 Şubat Ferhat ile Şirin Festivali yapılması için karar alındı, çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar için hazırlık yapıldı.

Kaynak:https://www.gercekgundem....-festivale-gerici-ambargo

Not: amasya belediye başkanı mhp'lidir.
    4 -1 ... girabic peter
  2. 2.
    Olley ülkem insanların insan gibi yaşama hakkı olmadığına inanan gerci insanların işgali altında.
    2 ... uzay muhtari
  3. 3.
    amasya da 18 ayim gecti..
    yapmadiklari iyi olmus..

gerek yok antalya izmir vs.. guzel bir yerde yapilsin..
    1 ... gezdimgordumyenildim
  4. 4.
    Kendileri sikişemiyor başkaları da sikişmesin istiyor. Tek sebebi bu. Başka bir sebep aramanıza gerek yok.
    2 ... kralina catarim belaya batarim
  5. 5.
    Özet geçmek gerekirse mhp'li belediye başkanı ferhat ve şirin festivali düzenlemek istiyor.
    Valilik sakıncalı bularak izin vermiyor.

Sevmek, sevilmekten bile korkan bir ülkede yaşıyoruz.

Hadi gidip biraz ölelim.
    1 ... girabic peter
  6. 6.
    Yarı amasyaliyim ben.

Bu yobazlar kadar rezili yoktur. Bunların arasından pırlanta gibi çıktım yemin ederim. Küçük şehirde insanların da eğlenmeye hakkı var.

Amasya'da Aleviler olmasa bir hiç. Onlar olmasa hepten yobaz diyarı.
    ... sweet but psycho
  7. 7.
    Eğitimden, uygarlıktan vazgeçtik, bu gerici tayfanın duyguya, mutluluğa bile tahammülleri yok.
    Çatık kaş, sirke satan bir surat, ciddi olacağım diye duvar olan bir duruş, her an çemkirmeye hazır bir ağız, bir çok bilmişlik, bir mangalda kül bırakmama durumları, bir sevimsizlik..vs.. Her numara var bunlarda!

Lan olum, suratsız olunca, Allah' ın sevgili kulu olmuyorsunuz haberiniz olsun!
    Hayata dair küçük mutluluklardan, keyiflerden elini eteğini çekince, dindar olunmuyor, bak bunu da unutma meselâ!

Çok sıkıcısınız abiiii! Pöffff
    2 ... zeytinyagli dolma kalem