bugün

ülkede o kadar boş toprak var. bu tiplerin hepsi oraya toplanıp bir arada yaşaması sağlanmalıdır. böylece herkes huzur içinde yaşamına devam edebilecektir.
gün gelir devran döner dünya döner demek istemişler sanırsam.
iki tane gay tipli erkek
iki tanede pantolonu memesine kadar çekince seksi Olduğunu sanan kezonun çektiği video

4 unun IQ toplamı 5 yaşındaki çocuğunkiyle aynıdır..
daracık tayt giymiş koca götlü kız, biraz yırtık pantolon, saçı boyalı erkek, başka hmm biraz böyle çenesi yandan yemişte tam oturmamış gibi duran bir erkek olsun duvar tiktoklarında yavaşlatmada kullanırız. tamam abi o da var. birde arka planda hepsi birbirinin kopyası saçma sapan giyinmiş erkeğimsiler olsun. tamam abi ama konu? konu ne olsun.

lan işte bir kız yolda yürüsün oğlan gelsin rahatsız etsin sonra çenesi yandan yemişli saçı boyalı erkek gelsin kızı kurtarsın sonra birbirlerine bakışırken slow mation yaparız arkadan 3-5 kişide kafa kırma hareketi yapsın yere düştüklerinde stoppp. önermeside güzel '' kıza efendi gibi selam verip açılan erkek tacizcidir ama onu döven serseri erkek kızı kapar çünkü kızı kurtarmıştır nasıl ama..

abi valla süpersin bu patlar demedi deme.
Aslında çok anlamlı.
Çocuk sosyal hizmetlere sığınan karısının yanına gidiyor ikna etmeye.
Sonra sevgilisi bunu görüp kendisine tokat atıyor. ama ordan ayrıldıktan sonra o da sevgilisinin koluna takılıyor.
Karısına tokat attığı için kızan adam sevgilisinin kolundan tutup karısından özür dilemeye getiriyor.
Sonra bir bakıyor ki sosyal hizmetlere sığınan karısının başka bir sevgilisi varmış ona sarılıp teselli oluyor.
Sonra bunu görünce sevgilisini geri sevgilisinin yanına bırakıyor.
Sonra geri dönüyor karısıyla tekrar barışıyor.
Ve sevgilisinin yeni sevgilisine omuz atarak erkeklik yaparak geçiyor. Yani karısıyla barışmasına rağmen sevgilisinden de vazgeçmemiş.
Yani verilmek istenen mesaj: Kimin eli kimin göt.nde belli değil. Erkekler kızları paylaşmayıp birbiriyle kavga ediyor. Ama herkesin iki üç tane sevgilisi var.
(bkz: Manası çok derin)
Bugün ağzının yerinde anüs, anüsün yerinde ağız olan bir kahramanın olduğu film izledim, hayır normal sanat filmiydi, sahiden bu kadar şaşırmadım. O filmi sindirmek daha kolay oldu. Gençleri kutluyorum, sanatsal bir iş çıkarmışlar ortaya.

O koca popolu arkadaş sevgilisi ile gezerken aşık olduğu kişiyi görüyor. Yaşadığı kıskançlık nedeniyle öfkeleniyor ve gidip tokat atıyor. Sevgilisinin yanına geri dönüyor.

Sevgilisi olan erkek hiçbir şey olmamış gibi elini tutuyor çünkü burada toplumsal bir mesaj var. Eşini paylaşan ve eş değiştirme partilerinden çıkmayan insanları çok ince şekilde eleştirmişler. Muazzam.

Tokat atılan genç devreye giriyor. Bak diyor, bu benim normal bir kız arkadaşım. Bu çocuk onun sevgilisi. Şimdi git hadi bakalım diyor.

qapak!

Tokat atılan kız 2 saniye önce yakın arkadaşı olan kişiyi, kızın sevgilisinin elinden 1 saniye içinde alıyor. Burada günümüz ilişkilerini eleştirmişler. Çarpıklığa sokuşturmuşlar.

Asıl erkek diğerine omuz atıyor çünkü öyle mal gibi bakmayacaksın, ayıq olacaksın, alacaksın yarini böyle elinden tutup götüreceksin diyor. Yine qapak!

Ben bu nedenle beğendim. Türkiye'nin böyle zeki çocuklara ihtiyacı var. Umuyorum bilge ceylan nuri bu gençlerin elinden tutup uzun metraj için yardımcı olur. Kampanya falan başlatmak lazım ekşi'de aslında.
Hangi kafayı yaşadılar merak ediyorum.
(bkz: uşak aşçıya).
Tiktok videolarının hiçbiri zaten belli bir amaca hizmet etmeyen sikimsonik zaman öldürme aplikasyonu.
Yaa abii nasıl anlamazsınız ben çok etkilendim etkilendiiimmmm..oyunculuklar zaten inanılmaz iyi..ya ben inanılmaz şey buldum böyle mantıklııı böyle ağır psikolojik inanılmaz şeeler varr aslında çok fazlaa ne denir ne denir fikirler var fikirler var denmez de haklı haklı gerçekten haklı şeyler vaaarrr.

görsel
(bkz: tiktoklar kapatılsın)
Tikbok olduğu için ciddiye alınmaması gereken videodur.
adriana lima tafralı sarkık götlüler ile abazan sürüngenler bir araya geldiğinde oluşacak tabloyu göstermek.
Bu videoda toplumsal yaşam normları dadaizm üzerinden eleştirilerek...

Şaka şaka ben de anlamadım. hatta çekenler bile anlamamıştır niye çektiklerini.
Oğlan Kıza neden çantayı kap kaç yapmadın diye bozuluyor kız da niyetliyim diyor.
bir amaç aranmamalıdır. tiktok gerizekalı turnusoludur. çeken de izleyen de beyinsizdir.
Allah'ın hakkı üçtür demek istemiş sanırım..
Kıskısa takılalım demişler.
ne kullanıyorsunuz lan siz?
Çocuklarda Kafede çalışan tip görünümü var nedense.