1. 1.
    bir soltroll repliği.

akıllarınca cumhur ittifakı ile iyiden iyiye elini güçlendiren sayın cumhurbaşkanı'nı töhmet altında bırakıp, sayın bahçeli'ye bel altı vuruyor vitaminsizler.

"omo toyyop to bohçoloyo hodo hodo dodo", "bohçolo nodon toyyop lo ottofok koroyor" şeklinde çıkışlarla bir aşağı bir yukarı gidip geliyorlar.

sayın bahçeli bir dava adamı sevgili troller. öyle siz kızlar gibi küsüp darılacak değil. he, belki şartlar normal olsa belki tepki gösterirdi ama, söz konusu vatan şu an.

hainlerin elinden kurtulduğu an, bahçeli de gereken cevabı verecektir r.t.e'ye. yani önce vatan. kapiş.
    -8 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    hede höde demedi aynılarını sana desek 1 ay bacakların ayrık dolaşırsın tamam mı hede hödö cük seni.
    5 ... stallion
  3. 3.
    16 yıldır bacakları ayrık dolaşan bebeye bak hele. bahçeli'ye atıp tutarken, "kosotloro vor toyyop on olondo" diye yırtınırken birden bahçeli aşığı olmuş.

çatlayın patlayın ulan!
    ... sen uzun sacli bir ibnesin
  4. 4.
    Başlığa bakınca eğitim düzeyini ve ıq seviyeni gördüm. iyi bayramlar.
    2 ... ulkucuwolf
  5. 5.
    " bahçeli bir dava adamı " na kadar okudum.
    3 ... teflon
  6. 6.
    ibne abi haklı.
    yani ne var sayın rte, devlet bahçeliye "ben insanlarla dolaşıyorum sen bozkurtlarla devam et!" diyip, bozkurtlara hayvan demeye getirerek hakaret ettiyse.
    yüzüne tükürülse yağmur sanacak onursuz her bunak ve avanesi elbette ki buna "ya rabbi şükür." diyip geçmelidir.

ama tayyip te bahçeli ye hede hödö dedi
    2 ... strawberry blonde