bugün

iyisi falan yok. Hepsinin içi aynı leşlikle kaplı. Hepsi şiddete eğilimli, kendini üstün gören, erkekliği bi bok sanan ve içten içe erkeğim yaparım kafasında olan acınası varlıklardır.

En iyi erkek ölü erkektir diye boşa demiyoruz.
Kendinizi kandırmayın lütfen. iyi erkek yok. Anlayın şunu.
görsel
görsel

evde kalmış kezbanların söylemi.
Umudumuz o yönde bakalım, inşallah nesilleri tükenmemiştir.
Var var olmaz olur mu biri benim digerlerini tanimiyorum.
tuzak cümlesidir. bunu kullanan erkek daha da kötüdür.
Kadinlar duzgun olsa beklentileri duzgun olsa erkeklerde duzgun olurlar. O yuzden erkeklere birsey soylemeden once kendinize bir bakin hangi adamin koynunda sabahladigi belli degil bircogunun iyi adam istiyorsaniz iyi olun materyalist zilli olmayin iyilerde gelir bulur sizi.
hani nerde awk.
hiç rastlamadığımdır.
görsel
Evet, mesela ben. Ayrıca aşk doktoruyum teşekkürler.
Sadakat timsali olan erkekleri üzdünüz. Bence öyle erkekler hala var. Çünkü aile babası olmak o kadar da zor bir şey değil.
görsel
kendini kandıran tatlı su feministi söylemi. biz erkekleri nasıl keselim biçelim yok edelim diye düşünüyoruz bunlar da gelip bu olma ihtimali olmayan cümleyi söylüyorlar.

yok işte bacım yok yok! artık nasıl bi algı yaratmışlarsa iyi olma ihtimalleri imkansız!
bu cümleyi kuracak kadar saf olmayın be bacılarım. sonra zırlayıp zırlayıp kapımıza geliyorsunuz. burda duygusala yer yok.
Evet ben ve kendim mesela. .
ama iyi kadınlar da var'ın diğer versiyonu.
ben kötüyüm.
iyi erkekler yok.
hangi konuda olduğuna göre değişebilir. ben mesela iyi yatarım.
erkeklerin hepsi sapık değil. artık anlayın!
En son öyle düşündüğümde evlenmistim.
iyi erkek mi bıraktınız aq? Tüm iyilerin anasını s.iktiniz.
buna karşı çıkan; tüm kadınlar şöyledir/böyledir diye genellemelere köpürmesin bir zahmet.
(bkz: çifte standart)
görsel
Doğru önermedir. Herşeyin iyisi olduğu gibi kötüsü de vardır. Herkesi aynı kefeye koymak yanlış.
iyi erkek vardır ama ne zamana kadar vardır o önemli. hep iyi insan olmak için çabaladım. halen de iyi bir insan iyi bir erkek arkadaş olmak için çabalarım. fakat bazen gerçekten yoruluyorum. iyi diye tabir edilen bu karakter insanlara her zaman yaranamıyor eğer ki sabrı çabuk tükenen biriyse iyi olmaktan vazgeçebilir, sabırlı biriyse de iyi insanın değerini bilecek bir eş/yoldaş/arkadaş arama yoluna gidecektir. O yüzden iyi erkek kavramı daima olabilen bir şey değildir diye düşünüyorum. Varsa da gerçekten değerini bilen birinin yanındadır. Değerlerini bilin.
güncel Önemli Başlıklar