1. 1.
  ruşen çakırın iç burkan sözü. erdoğan polislerinin öldürdüğü metin lokumcuyu yine sanki kendisine taş atmış ve hatta otobüsten dengesini kaybederek düşen polisi yaralamış gibi suçladığı bir anda, ağzından kısık bir sesle dökülmüştür.
  ezenin zulmünden allaha sığınan bir ifade. ölümle her hesabın kapandığını bilmeyen densizlere işlemez ama elden başka ne gelir...
  25 -8 ... woulq
 2. 2.
  bir firavunun "ben bilmem" diye yanıtladığı söz.

  ayrıca sözün bittiği yer.
  13 -5 ... woulq
 3. 3.
  buradan izlenebilecek beyan: https://video.uludagsozluk.com/v/ama-öldü-efendim-88421/  not: az önce link tam verilemedi.
  5 -1 ... woulq
 4. 4.
  polislere taş atmışmış. inşallah başlarına gelmez. böyle salak salak yorum yapmadan biraz empati kurmak gerekir.
  dini bütün adamlar güya. o yüzden oy alıyorlar ya. bunların dini imanı yok. allah bunlardan bir an önce kurtarsın bu ülkeyi.
  9 -5 ... kaptanihumayun
 5. 5.
  insan hayatından bahsediyorsunuz, insan! sıçtırtmayın çarkınıza, polise taş atmışmış da bilmem neymiş de bıdı bıdı bıdı.. yeekk yeaa! polisin kalkanı var gazı var cartı var curtu var, polise taş atmanın ne zamandan beri hükmü ölmek! siktirin gidin sinirlendim, ideolojiniz, tuttuğuz takım pardon parti hangi bokun lacivertiyse fark etmez, asgari müşterek de "insan hayatının kutsallığı"nda birleşin.

  polise taş mı atmış, alın içeri neyse cezası çeksin. haa o polis kendine mukayet olamayacak kudretsizlikte de siktirsin gitsin kendine yeni bir meslek edinsin!

  tayyip çıkmış hala ötüyor, yok onu yapmış da yok bunu yapmış da yok polise taş atmış "tespit edilmiş de", eee sonuç ne ölmeyi hak etti yani kısaca, öyle mi!?

  şu parti gene oy kaldıracak ya ne diyim, türk milleti herşeyin sahtesini pek bir seviyor. "insan"ın bile!
  8 -7 ... ne alakasi var
 6. 6.
  türkiyeyi kucakladığını iddia eden başbakanın, ölüsüne dahi hakaret ettiği metin lokumcuyu savunan yegane cılız isyan. apoyu bilmem ama bölücübaşı erdoğanı bu ülkenin büyük kısmı asla ama asla affetmeyecektir.
  6 -3 ... woulq
 7. 7.
  bana şu lafı hatarlatan söz. (bkz: her firavunun bir musa si olur)
  8 ... woulq
 8. 8.
  hakikaten iç burktu bu laf. ve karşılığında da sadece ben bilmem cevabını aldı. ne küfürler edildi, bir de bişeylerin değişeceğini bilsem, ah ulan ah.
  6 -1 ... walktothestars
 9. 9.
  (bkz: ben bilmem)
  2 -2 ... spratt
 10. 10.
  (bkz: ee sonuç) ?

  Ne yapalım kardeş. Ülke olarak yas mı tutalım? Onlarca ölen şehiti bu kadar konuşmadınız lan..

  Tanım: ruşen çakır zırvası.
  13 -42 ... orjinaldeli