bugün

uzak olsun dediğim kızlar.

Anasının amına okey taşı fırlattığımın kızı vay benim amım var vay benim memem var tahrik etme milleti parayla kandırır sikermiş gibi yaparım seni. Yok ben elit insanım egolarım var trip atarım ananın amına ütü basarım ütü. Amcığın rant yapacağı ortamında amına koyarım göt açmakla meme açmakla prim yapan kızında kişiliğinin amını koyarım. Vay benim ikiz kulelerim var bendede çift okey var lan. Buradan sesleniyorum yetkililere belediyelere bir Sürü başı bol köpek değil ama götü ortada terbiye yoksunu yavşak kızlar türüyor. Sizin ben medeniyet dediğiniz ortam dediğiniz zihniyetin amına Persil dökeyim.
prim yapmayan kızdır sadece verir geçer ,etliye sütlüye karışmaz ha bundan haberi yoktur o başka mesele.
prim yaptıranlar olduğu sürece var olacak kızlardır.
açmaya gelince açarlar, hatta elletirler bile. vermeye gelince 'vay anam babam' lan bir saattir gözlerinle siktin beni, senin eteğinin santimini bile hesapladım bırak başka yerlerini, sohbet muhabbet de on numaraydı ne oldu şimdi iş ciddi ciddi sevişmeye gelince?
ya açma oranı buranı oynatma götünü başını ve sarhoş olma yanımda, ya da git öğren kuzum çok prim yapınca süper mario'daki gibi ekstra can vermiyolar hayatta.

dediğim kızlardır.
güncel Önemli Başlıklar