bugün

durex / karşılıklı zevk.
reklam işte, kandırdı aldık.
çorap geçirseydim belki daha iyi hissederdim. düzenbaz, kandırıkçı, sıfır zevkle iş bitirten kondom.
almayın, kullanmayın. en iyisi extra ince olanı.
bim in sattığı prezervatiflerdir.

(bkz: lets)
naneli olanıdır. onu piyasaya sürene koyayım ben.
tırtıklı ve geciktiricili olanların tamamıdır. prezervatif zaten dar olduğu için doğal geciktiricidir, bunu geçin. tırtık meselesine gelince, oran %60'a, %40'tır. tırtıklar birçok kadında sürtünme sebepli tahriş ve buna bağlı olarak ağrı yarattığı için kurumaya sebep olur. karşılıklı zevk temalı prezervatiflerde başarı oranı çok düşüktür.

dolayısıyla, ince ve pürüzsüz yüzeyli prezervatifler en doğru tercihtir. garipsemeyin ama fex markası fena değildir.
okey meyveliler özellikle sarı olanları yırtılmaktadır.
http://galeri.uludagsozlu...en-prezervatifler-475626/
alınmaması gereken prezervatifler yoktur, yapılmaması gereken seksler vardır.
alınmaması gereken prezervatifler vardır ama aslolan prezervatif kullanmadan oto kontroldür. bu da tecrübeyle sabittir. nefes alış verişin bile o işin anahtarıdır.
hadi şimdi markete koşun amk!
kullanılmaması gereken prezervatiflerdir. ne la öyle cak cuk.
durex markalı ürünlerdir.

Afrikalılara özel üretiliyor galiba.

yada her ülkeye ayrı üretilirken afrika veya güney amerika serisi yanlışlıkla bizim türk serileri ile karıştı.

O.K. candır.
bi beden buyuk alayim saneye de kullanirim mantigiyla alinan prezervatiflerin tamamidir. (prezervatiflerin de beden olculeri vardir bilmeyenlere duyrulur)
şey serisi almayın. ha patladı ha patlayacak derken insan şitres oluyor. çok dandik.