bugün

kendi nickimdir. alınmıyorum ama kızıyorum kendime herkes tarafından bursa lı sanılmak sıktı biraz.
net ortamına ergen yaşta akıldığında alınan nicklerdir genelde, 1999 yılı yaş 12, mirc ortamlarına akarken kullanılan nick karabela, sonrası yhakısıklıcocuk13, transporter bi de, nasıl bir ruh haline sahiptiysem artık. harbiden lan, beklentim neydi acaba.

not: efsanemi unutmusum, 2000 yılı chatnet.org #bodrum kanalı benimdi lan , ChaT|MaN nick de bu.
önemli olan nicki değil işlevi. yani içindeki. yani yazdıklarımız.
bazen yazarı yazdıklarından çok, burcuyla öne çıkaran nicklerdir.
hayır o değil, insanlar beni sabah bayiye gidip gazetelerde ilk burç yorumlarını okuduğumu düşünüyor. yok, vallahi yok ulan. sadece genel bi tepki bu. alakam yok. *
utanmak değilde daha iyi bi tane alabilirdim. söylenmesi zor falan, bi defada anlaşılmıyo genelde.
utanmak bir yana, bana yakışmadı mı acaba bu nick dedim kendi kendime... desturbismillah diye geliverdi...
oysa her yerde aynı nick'i kullandım bu güne kadar... onu mu alsaydım diye düşünmedim değil... ama uludağ'da adını nick olarak alman çok dalga konusu olur korkutmasıyla vaz geçtim... * *