bugün

(bkz: evliyim ama uygunum)*
hemen kötü kalpli olmayın belkide kaybetmiştir ya da parasızlıktan satmak zorunda kalmıştır.Son ihtimalde gaddar koca içkiye yatırmıştır evlilik nişanesini.**
ben motorum. bin bana, bas gaza.
alyansa vereceği parayı işe yarar şeylere harcamıştır. ayrıca bir kadının ya da erkeğin sahibini belli etmek için köpek gibi tasma takması gerekmez. bu kişiler birbirlerine aşkla bağlıysalar eğer kalplerinden hiçbir koşulda başka bir şey geçmez ya da illa da aldatacaksa biri birini yüzük buna engel olamaz.
--spoiler--
hanfendi ne güzelsiniz maşallah, taş gibi de vücudunuz varmış. fakat dikkat ettiğim nokta evli olduğunuz halde neden alyans takmadığınız idi.
--spoiler--
aman yarabbi o nasıl iltifat. sandalyeden düştüm bacağı kırıldı götüme kaçtı. off.
insanların birbirini bağlayan şeyin küçük bir altın parçası olmadığını bilen kadındır.
insanları yüzüklerin değil, sevginin bağladığıdır.

yazarın anlattığı hikayede ise hiçbir inandırıcılık payı olmamakla birlikte, hafiften mizah unsurları bulunduğundan da ötürü, cool manin zengin insan olduğuna inanmadığım gibi, yazarın da dinci olduğuna inanmıyorum. yazar dinci kisvesi altında dikkat çekmeye çalışmakta, malesef başarılı da olmaktadır.
kilo aldım olabilir. zira yaygın bir durumdur. 45 kilo evlenen kadın 1sene içinde 20 kilo alıp semirip şişip, bırakın yüzüğüne içeri terliğine dahi sığmaz hale gelirler.
alyans takmayan evli adamın karısıdır o. kocasına bir mesaj vermek istiyordur. anlayana...
bulaşıkları yine elimde yıkadım, bi makine alsak ne güzel olurdur.
(bkz: öyle başa böyle tarak)
alyans takmayı sevmiyorum
'alyansımı kaybettim' olabilir.
alyansı, yoldan çıkacak kadının alnına da taksan vereceği mesajla aynı olandır.
"eskiden daha zayıftım, şimdi yaşlandık eller de şişti. acıya dayanamadım çıkardım." olabilir.
alyans takmayı sevmiyor olabilir veya bir rahatsızlığı vardır, mantar yapıyor olabilir.

kadın alyans taksa da takmasa da, evli olsa da olmasa da farketmez, erkek kötü niyetli ise her türlü gözle bakar...
kıçından mesaj uyduran zevat, bir dahaki sefere o kadınların orta parmağına baksın.
boşanmanın eşiğinde olmasını gösteren kanıttır veya yeni heyecan aramak isteyenlerin düşünceli uygulamasıdır.
A-Kilo aldığı için yüzüğü parmağını sıkıyor olabilir
B-Bulaşık yıkarken tezgah kenarında unutmuştur
C-Metal teninde alerji yapıyor olabilir
D-Boşanmıştır
E-Alyans dahil herhangi bir takı/aksesuar kullanmayı sevmiyor olabilir
F-Kaybetmiştir.
Yüzük takmaya ayar olmuştur. Saçma bir sembol olarak gördüğünden, hızma takıyordur. (Olamaz mı kardeşim?)
assassins creed'teki altair gibi bir özelliğe de sahip olabilir.
evlendikten sonra kilo aldım ve dobik parmaklarıma alyans girmiyor mesajı olabilir.
alerjisi vardır ya da alyansın ifade ettiği anlam onun kalbindedir.
(kadınlar sever aslın da, sevdiği ve sevildiğini bildiği adamın alyansını ya da hediye ettiği bir şeyi üzerin de taşımayı.)
"evliyim ama müsaitim" mesajı gelmesini bekliyorsa karşı taraf daha çok bekler.
bir kadın ev işleriyle uğraşmaktan onu takıp çıkarmaktan o kadar yorgun düşmüştürki bir daha takmamaya karar vermiştir
böyle de olabilir yani .
eşinin mesajını iletiyordur...