1. 709.
    Birleşik arap emirlikleri takımı olan al-nasr'a satılmış olan futbolcudur.

Gs ile alay ederken,biz de forvetsiz kaldık amk.tam da açılıyordu adam.
    3 -1 ... woodcutter
  2. 710.
    Al nasr'a gitmiştir. Şenol güneş pektemekle oynar artık. Sikeyim sizi ya.
    3 ... richard harrow
  3. 711.
    gitsin defolsun. her maç diğer oyuncuların gardını düşürüyordu. belini döndüremiyordu. ağlamayın sakın gitti diye gerçekten iyi oldu. mario gomez bu adamınki kadar pozisyon bulamadan 26 gol attı düşünün vehameti..
    -2 ... sansyoklan
  4. 712.
    Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al-Nassr'a transfer olmuş futbolcudur. Elimizde forvet kalmadı amk yarrağı yedik komple.
    ... petrauskas
  5. 713.
    Gittiği iyi oldu. Kimse korkmasın bizde pepe var.
    1 ... serdarsl06
  6. 714.
    eğer transfer haberi doğruysa allah belasını versin böyle yönetiminde teknik heyetin de 1 tane top oynamayı bilen forvetimiz vardı o da gitti.

sanki 5 milyon euro ile zengin olacağız amk.

şampiyon olamadıktan sonra değil 5 milyon 50 milyon euro bile bir boka yaramıyor.

bu nasıl bir mallık seviyesi amk, açıklanamaz...

satın amk. quaresma'yı falanda satın sonuçta maaş alıyorlar.

necip'le, love ile şampiyon oluruz zaten bu kafanızla...
    1 ... hayis zayeb
  7. 715.
    satılmasına üzülmediğim fitbolcudur..

kalsaydı ondan medet umarak, başka opsiyon dahi arayamayarak sezonu bitirecektik..

f/p oranı diplerdeydi..

öyle görünüyor ki devre arası cenk tosun kiralanacak..

beşiktaş orta sahası işlemeye başlarsa bu takım gol atar.. forvet konusuna takılmıyorum artık..
    ... artificialhuman
  8. 716.
    35 gol öksüz kaldı.
    1 -1 ... true
  9. 717.
    Ben de üzüldüm ancak şu an ajanslara düşmedi heyecanlanmamak lazım tam olarak imza atılmadan.

Adem ile birlikte göbek oyunu oynayacağımız için love iş yapacaktır. ilk yarıyı çıkartırız,ara dönemde forvet şart.
    ... rockonbaby
  10. 718.
    eğer satıldığı haberleri doğruysa beşiktaşım bu sene forvetsiz oynayacak demektir. demek dalga geçtiğimiz umut nayir'i falan izleyeceğiz. zira ben daha fazla mustafa pektemek ve love'a dayanamam. adam daha 6-7 maç yaptığımız sezonda 3 kere ipten almıştı bizi. en istekli forvetimizdi. hazırlık maçında bile kendini göstermek için çabaladı ve gol attı adam.

satılmasına anlam vermekte zorlandığım futbolcu. gelecek 2-3 milyon euro ne yapılacak acaba? transfer dönemi de bitti. maaşı yüksek diye resmen 1.forvetimizi sattık. geçen sene de sezon ortası cenk'i satıp şampiyonluktan olmuştuk.
    1 ... gamzedeyim deva bulmam