bugün

kimsenin *iklemediği başlığı açanı ilgilendiren başlıklardır.
cinsel içerikli değildir.
siyasi bir başlık değildir.
kimseyi hedef alan bir başlık değildir.
Çoğu zaman kendi halinde bir yazarın açtığı başlıklardır.
Üzülmeye gerek yoktur, zaten zamanla fark edilir.
altında 1 tane bile entry olmayan başlıklara göre iyi bir durumdadır.
benim dün gece girmiş olduğum (bkz: cheikh lo) ve (bkz: radovan pavlovski) isimli başlıklardır.
girip bakınca kimsenin yazmamış olmasına acımanın yanında başlığı açanın amacının kimsenin yazmaması olabileceği hissini uyandıran, içeriği olamamış, başlık bile olamamış başlıklardır.
genelde bilgi içeriklidir.

(bkz: tefvizname)
genelde herkesin bir fikrinin olmadığı ya da söyleyecek sözün olmadığı başlıklardır. zamanla yani sözlük kalitesi arttıkça farkedilecektir.
tv deki dizilerin reyting yaparken siyaset programlarının diplerde sürünmesiyle eşdeğerdir.
bazı güzel başlıkların çıktığı ama pek iplenmediği için yazarın şevkini kıran başlıklardır ayrıca.
hiç entry olmayan başlıklardan bi tık iyidir. keza yazar, birileri yorum yazsın diye değil de "arkadaş bu benim düşüncem" diye açmışsa o başlığı, umrunda bile olmadığı durumdur entry girilmeme olayı. entry girilmiş, eksilenmiş iplemez bile. "yazımı yazar arkama bile bakmam"dır bakış açısı. ( bu ben miyim ne?)
Bilhassa yeni nesil yazarların açtığı başlıklardır.
(bkz: bir başlık entry bekliyor)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
büyük çoğunluğu ukte olan başlıklardır.
siyasi başlık olmadığı kesindir.
başlığı açan bünyenin, bunun olabileceğini bildiği halde açtığı başlıklardır. içinde muhtemelen cinsellik yada dolabın içinden çıkan varlıklar geçmiyorudur.
Şu başlıklardır;
(bkz: android işletim sisteminin çok abartılması)
(bkz: akşam yemeğinde yemeğe çorbayla başlayan ulu insan)
(bkz: mastürbasyon yaparken çişin gelmesi)
(bkz: temel hak ve hürriyetler)

aslında çok ümitliydim başlıkla alakalı geyik olur, hehangi bir fıkrayla uyarlanır diye fakat olmadı. örn. temel, hak ve hürriyetler uçağa binmiş...

edit: (ümit) ironi içerebilir, iyice bir bakılması gerek diye düşünüyorum.
(bkz: aziz justin)
Büyük amaçla bilgi amaçlı başlıktır.
(bkz: poliüretan ayakkabı tabanı)
hilal cebeci'nin memeleri kadar bile ilgi çekemeyen başlıklardır.

benim de var böyle başlıklarım. yazık onlara.
(bkz: fırat ergenliğe girse olabilecekler)

(bkz: alternatif şanslı masa görevleri)
(#12319145) altında hiç entry olmayan başlıklardan iyidir.
Bazıları vardır ki içlerinde; Anlatacak hikayeleri olanların, hikayelerini anlatır kimse dinlemese de. Uzundur muhtemelen hikayeler. Ya okunmaz, ya da okumaya niyetlenecek birini bulana dek kösesinde sessizce bekler. Belki aylar, belki yıllarca... Belki çok da oy alır ama bazen öyle yazılmıştır ki o hikaye, konuya dair anlatılacak ne varsa anlatmıştır vesselam. Alttakilere söyleyecek söz bırakmaz, "helal olsun" dedirtir, eli artı oya götürür. Yalnız insanlara benzer bu başlıklar. Hüzünlüdürler. hüzün gibi binlerce tonu olabileceği gibi, milyonlarca kelimeyle görünürler gözümüze. Bir gün birisi farkeder ve.,,
taş ve sopalarla yapılacaktır.
güncel Önemli Başlıklar