bugün

"yok azizim yok bu yeni nesil bir acayip" klişesine yakın bir sözlük sorunu. sorun da değil de işte malzeme.
(bkz: altıncı nesille nesildaş olmaktan utanmak)
her insan yazar eşittir, ayrımcılık yapanları kınıyoruz. *
(bkz: insan olmayan yazar)
(bkz: neslini begenmeyen yazar) seni kim beğensin.**
kestane kabuğundan çıkmış, kabuğunu beğenmemiş sözünün cuk diye oturacağı yazardır.
nesil tartışmasına dahil olmamış, sadece yazdığına dair eleştiride bulunan, akabinde de aşağı gören altıncı nesil yazardır.
eskiden sözlükte yazan şutlanınca tekrar döndüğünde altıncı nesil olan ve altıncı nesli aşağı gören yazardır. umurumuzda mı yok canım onlar aşağı görünce biz aşağı mı oluyoruz. *
saçmalamayı bir beceri sanan amatör yazardır.
kendisinin altıncı nesil olduğundan bihaber yazardır.
belki altıncı nesiliz ama ben 3nesildir takip ederim bu siteyi. kendimi üçüncü nesil hissediyorum.
her nesilde görülen davranış biçimidir. daha önce ki nesiller de aynı şekilde davrandığı için yadırganmamlıdır.

edit : neslini * nesline çeker.
(bkz: beyaz zenci)
yediği kaba sıçan yazardır, hafif mallık da yok değildir hani.
önceki nesillerden birinin kullandığı nicktir.***
diğer nesillerden arkadaşı, kankası olan ya da onlara yamanmak isteyen yazardır.
gayri altıncı nesil tarafından altıncı nesil ile taşak geçildiği veya bu nesil eleştirildiği zaman: "ha valla. hepsi ibne; ama tüm altıncı nesili de bir kefeye koyma, bak burada ben de varım." türevi çıkışlar yapan yazardır.

beşinci veya daha üst nesilleri kendini beğenmişlikle itham ettikleri de görülmüştür.