bugün

sonraki nesillerin sıçtığı başlıkları ve girdiği entryleri göremeden 6.nesil yazarlara sitem eden beşinci nesil silinmiş yazar talebidir.
şikayet ettiği konuların her nesilde olabileceğini kavrayamamış, askerliğini de muhtemelen tertipçi olarak yapmış kişi serzenişidir.
- peki yedinci nesil yazarlar?

+ onlar da entrylerimi göremesin.

- moderasyondan başka talebiniz var mı?

+ benden başka kimse başlık açamasın.

- tamam, onu da yazdık, başka?

+ zall her sabah mesaj atsın 'günaydın' diye.

- olur...
bu not başlığa eklenirse, yazılmaz. peki kralım yedinci nesiller nereye entry girmesin? sadece ukte doldursalar mutlu olurmusun? sözlüğü terk etseler mesela? *.
diyen arkadaşlara , insan ne oldum değil ne olacağım demeli diyoruz. arkasından da, bugün bana yarın sana. * * * *
(bkz: ergen isyanı)
(bkz: altıncı nesil aşağı altıncı nesil yukarı)
diyen kişiye altıncı nesil yazarlar kadar kafana taş düşsün dedirtecek sözdür.
(bkz: başka bir arzunuz)
özellikle benim adımı tenzih etmesi gerektiğine inandığım yazarın bir nevi haykırışı. haklı da, lanet olsun bize. ulan bir cümle bu kadar mı devrik, bir entry bu kadar mı amaçsız olur. ve de yine ulan, kendini tatmin edeceksen cinsel yönden, ne diye sözlüğe girersin be adam/kadın?
burası kahve değil, kıraathane tadında. bilgi vereceksen ver, fikrini paylaşacaksan paylaş. ama kardeş* karı kız peşinde koşma. burdan nickten yüzümü görebiliyorsan elimi de görebiliyorsundur diye umuyorum. saygılarımı 6. neslin utandığım ve illet olduğum kısmına sunmuyorum.
lekelediniz lan beni de.
üst nesiller, bu kadar güzel entry giriyorlar, başlık açıyorlar. hayvan herifin tekine bakıyorum, entry sıçmış. e tabi adam da başlığının altında sıçmık ve kusmuk istemiyor. o zaman ;
dağılın ulen!
(bkz: ırkçımısın sen yaa)
aaa gördünmü fıstık attılar adama.
(bkz: 6 ncı nesil yazarlar dayanışma kulübü)
-yazar olduğun kadar insan olmayı dene- denicek bir yazar modeli.
(bkz: girdim işte ne yapabilirsin ki)***
(bkz: doktor beni ellemesin)
(bkz: altıncı nesil yazarlara imla klavuzu armağan etmek)
benim var abi, sıradaki gelsin...

not: armağan edilen imla klavuzu başlık sıçıcının editörlüğünde hazırlanmıştır. hepimize hayırlı uğurlu olsun...*
(bkz: kimse beni çağırmadı)**
demese girecektim sanki, hıh. diye tiriplere girmeme sebep olan gereksizlik.
Altıncı nesil yazarlarının son zamanlarda yazım kurallarına ve sözlük formatına biraz daha dikkat etmelerinden dolayı şu zamanda biraz abartıya kaçan söylemdir. yine de başlık sahibinin dediği üzere her başlığın altına başlık sıçmak bakınızı verip durmayın.
(bkz: entarimi giydim bekliyorum)
kısmen haklı bir isyan cümlesi.

neslini savunmak adına "ne diyon lan artize bak" tarzı entry giren yazarlar bile var ki bunları bu başlık altında dahi görebiliyoruz. gel gelelim bu neslini savunmaya çalışan yazarlar da çok iyi biliyor ki altıncı nesil yazarların geneli 5 para etmez, imladan, mizahtan uzak entry giren, bunlardan da öte saçma sapan, çocuksu başlıklar açan yazarlardan oluşuyor.

ben ise sanırım neslimin kara yüzlerindenim. zira ben ne nesil polemiği yaratırım, ne de böyle bir polemiğin içinde kalmayı yeğlerim. bana yapılan bireysel yergilere sonuna kadar karşılık versem de, "abi senin nesil bok gibi yea" diyen adama da "bi kere o eli indir" demem.

ha illa nesil tartışmasına girecek olan adamı da, adamdan sayıp tartışmam. ismi lazım değil birinci nesil bir yazardan, "altıncı nesillerle uğraşmıyorum ben, kış" tarzı söylemler duymadım değil. şimdi ben sorayım size, burda herhangi bir ayıp veya amelelik tarafımdan yapılmadıysa ben bu göt verenin bu mantıksız eleştirisiyle neden zaman öldüreyim? öldürmem.

hadi canlarım, kimse birbirine oyun oynamasın. hadi...
(bkz: yerim seni sosis)
o zaman çaylaklıktan yazarlığa geçirirken 10 entry gibi saçma bir kota konulmasın.
böyle bir genelleme yapılması çok saçma *
(bkz: kurunun yanında yaş ta yanar)
(bkz: vurursa gol olur vurdu taç)
(bkz: diğer isteklerinide mail olarak gönder)
bunu yazan yazıyla -bir- rakamla -1- nesil eksik yazarın nickinin altına sakın kendinibirbokzannetmek diye entry girmeyiniz anlamında can hıraş çığlık. bir yandan da ben elitim deme gayreti ki sorma gitsin.
(bkz: ben bir arkadaşa bakıp çıkacaktım abi)
(bkz: kaslarınıza dokunam mı)
(bkz: oldu o zaman)
(bkz: yakşamlar)
#3197553 özel isimlerde ayırma muhabbeti vardı galiba. öyle hatırlıyorum sanki bir yerlerden.

#3371000 buralarda bir yerlerde virgül kullanılması gerekmiyor muydu?

sayısalcı olduğum için, imla kurallarını çok iyi bilmiyorum. -de , -da cümleden çıkarıldığında anlam mı değişiyordu? öyle şeyler vardı.

neyse artık. 6. nesil olarak bundan sonra biraz daha dikkat edicem. pardon. edeceğim.
güncel Önemli Başlıklar