bugün

altıncı neslin karşılaştığı yoğun tepkilerden ürkmüş ve neslini söylemeye çekinir olmuş yazardır. *
++işte ne yapayım sözlükte falan takılıyorum
**hangi sözlük bu
++uludağ sözlük
**hadi ya ben de orda yazarım. nickin ne kaçıncı nesilsin?
++spltsecond. beşten sonra yediden önce gelen neslim ben.
**yani altıncı nesilsin
++hah işte o dediğinden
**hıı tamam o zaman görüşürüzzz yinee
++sen de mi be
**...
soylemesine gerek yoktur merak eden ? isaretine tiklayip ogrenebilit *
söylemese bile yazar hakkında bilgi butonuna basıldığı anda öğrenileceği için bu gerçeği saklayamayacak yazardır. onun yerine daha önceden yazardım, kendimi sildirdim yeni nick aldım demesi daha faydalı olacaktır.
gereksiz utanma triplerine giren yazardır.. insan neslinden utanır mı lan? *
-kaçıncı nesilsin sen uludağda?
+alıtnç...
-ne?
+alıntçı nsl...
-ne diyon olm?
+altıncı nesil lannn!! yeter beee napcan??yeter ulan bu kadar ezdiğiniz! ne istiyosunuz olm bizden??
-abi ben de altıncı neslim.
+canımsın...
(bkz: aslini inkar eden bizden degildir)
ne yaptığını bile bilmeden okların hedefine yerleşmiş, en kısa sürede kendini ifade edeceğine inandığımız ama saygısından şimdilik susmayı tercih eden 6. nesilin güzide yazarıdır. *
nasıl desem kem küm yazarıdır. *
edit : başlık 6. nesilleri toplamış zaten. artık butona da gerek kalmayacak.
...
+++aa bizim kız da yazıyo o sözlükte kaçıncı nesilsin sen bakayım
***ilk önce sen söyle meliha abla. kaçıncı nesil senin kız.
+++beşinci nesil bizimkisi
***voovvv ne süpeeeerrr...
+++sen kaçıncısın bakiiim
***ben de ondan bi sonra gelen neslim apla
+++hııı... hülyaa, daha çay koyma biz kalkıyoruz
---aa daha yeni geldiniz
+++yok yok bize müsade
***ne yaptın meliha abla koca kadınsın yahu
*
kim utanıyormuş çağırın bakim onu buraya dediğim yazar türüdür.
şunun şurasında 6 ay daha dişini sıkması gereken yazardır. 6 ay sonra, yedinci nesiller geldiğinde, gönül rahatlığıyla eskilerin arasına katılıp yeni nesle saydırma hakkını elde edecektir.
altıncı nesille diğer nesiller arasındaki tek fark siteyi daha geç keşfetmiş olmalarıdır.. utanılacak birşey yoktur..
- bu yeni nesil bozdu mirim
- evet ya paranın kıymetini bilmez oldular
- hiç sormayın efendim.. benim kız gitmiş bütün harçlığını altın kolyeye vermiş
- altıncı yani?
- evet azizim, altıncı nesil bunlar
+ ya baba ya bütün sırrımı açıkladın ama ya.. yıllardır saklıyordum ben altıncı nesil olduğumu.. şimdi insanların yüzüne nasıl bakarım!
aynı terörist kürtlerin çoğunluğu yüzünden kürt olduğunu söylemek istemeyen yaftaya kurban giden kürtler gibidir.
nesildaşlarının yazdığı entry lerden utanıyor olması tek sebep olabilir.
niye lan lal mı olmuş sorusunu sormayı gerektiren mevzudur sözlük. söylemiyor denmiyor dikkat edilirse, söyleyemiyormuş! neymiş, altıncı nesil olduğu içinmiş! fuzuli işler bunlar efem, başka malzeme bakınız.
her ne kadar aralarında çürük yumurtalar olsa da bu gerizekalıların dışında kalan yazarlar için konuşmak gerekirse en kaliteli yazarları bünyesinde barındıran 6.nesilin bir üyesi olmaktan keyif duyması gereken yazardır.
(bkz: rahat ol yedinci nesil gelince geçer) * *
- ya son gelen nesil çok iyi yazıyormuş. sen kaçıncı nesildin?

+ altıncı nesil.

- he nasıl?

+ altıncı altı rakamla 6.

- yav anlayamıyom ki kulaklarıma bişi olmuş.

+ yok bence anlamak istemiyorsun dost acı söyler olsun.

- şu son nesil misin yani bizi halt eden ??!! kaçıınn.

(bkz: sözüm meclisten dışarı)
hala çaylak olmasından mütevellit söyleyemediği apaçık ortadadır.
(bkz: altıncı nesil çaylak)
Birlerin ikilere,
Birlerin ve ikilerin üçlere,
Birlerin,ikilerin ve üçlerin dörtlere
Birlerin,ikilerin,üçlerin ve dörtlerin beşlere
Birlerin,ikilerin,üçlerin, dörtlerin ve beşlerin altılara yazdıklarını yedilere hatta sekizlere yazma şerefine elbet nail olacaktır.
O haklı gün geldiğinde elbette altıncı nesilde flamasını alıp en ön saflarda bağıracaktır...
-Kamil ses mi gitti bir kii i i! bir! ki i! ekooo! ekoo!!
(bkz: hepimiz çocuktuk)
***sabahtan beri sözlüktesin yeter be yavrum
---şu entryi de girip kalkıyorum baba
***ya o entry gireceksin de ne olc...
---söyle baba söyle
***boşveeer
---baba söylesene ya
***yani yavrum zaten altıncı nesilsin, nick altın bomboş, kimseyle dalaşmıyosun, çevrende yok buralarda; e no bokuna yazıyon hala be evlat?
---baba bi gün gelc...
***sus allah aşkına. aylardır burdasın o gün bi türlü gelemedi. arkadaşlar arasında laf açılıyo soruyolar 'sizin çocuk kaçıncı nesil' diye; susuyorum, lafı değiştiriyorum. yeter. bırak artık. yazma...
---baba sen yapma bari be

akıllı yazardır. boş söylemlerle yormaz kendini. etikete ihtiyacı yoktur. soru işareti (?) ne tıklayıp yazar bilgilerini görebileceğini bilmeyen yazarın nesli 1 olsa kaç yazar?
(bkz: kaçıncı nesilsin diye soran yazar) asıl mevzu konusu olması gereken yazardır
sokakta kıyafete, evde lükse, çarşıda markaya, kadında kalçaya takan insanların itiştirmeleri sonunda sözlüklerde bile kimlik bunalımına girmiş arkadaşımızdır. endişelenme, biz onlardan olmayacağız.