bugün

yanınızda işedemi direk dözden düşen kızdır. adriana lima bile olsa. tabi bu kız büyük ise. bebeklere ve çocuklarda geçersizdir.
0-3 yaş aralığında olması kuvvetle muhtemeldir.
eğer kızım ise ve yaşı 0-3 ise ne dözden düşer ne de gözden düşer.
alırım kucağıma öperim, veririm annesine değiştirir altını.
(bkz: omorashi yagai)
ilkokul ikideyim hiç unutmuyorum, ayşenur diye bir arkdaşım var en yakın koşuşturma arkadaşım, andımızı okumak için sıraya girerken ayşenur okula girmek istedi, nöbetçi piç öğretmen izin vermedi ne ettiysek, geçtik sıraya meğer kızın çişi varmış şaldır şuldur bir işedi arkadaş yok böyle bir şey küçücük kıza sabahın köründe ne içirdiniz de böyle göl oluşturabildi anlamıyorum,

ayşenur un çevresinde bir göl, gölün çevresinde acımasız öğrenci yığını, herkes açıldı birden kız gölün ortasında kalakaldı bende göle girip arkadaşıma destek oluyum istiyorum ama tiksiniyorum arkadaş, kaldı gölün ortasında özgüveni boğuldu ayşenur un, o gün konuşmadı, sınıfa da girmedi zaten siktirolup gitti sidikli ehehe bende dalga geçmiştim lan allah beni kahretsin hala dalga geçiyorum.
işediğinde kendini rezil eden kız modelidir. Ki bkz benim başıma gelmiştir. 3.sınıfta çok ama çok sıkışmıştım ve beden hocası izin vermeyince nasılsa esortmanım siyah anlaşılmaz diyerekten bırakıvermiştim. Ardından tek hizza olduğumuzda arkadaşın teki '' Iyy hocam yerde sarı bir birikinti var '' . Demişti .Hoca anlamak için herkez coraplarını göstersin demişti ve sıra bana geldiğinde o beyaz dantelli corapları ne akla hizmetse büyük bir özgüvenle '' bakın ben yapmadım
'' diye kaldırıvermiştim.