1. 1.
    gün gibi ortada olan gerçek.

dün bekledim, okudum, araştırdım.
    şehit edilen rize emniyet müdürümüzü fetöcü hainlerin şehit ettiği ortada.

bakın şehit emniyet müdürümüz fetöcü hesap tarafından nasıl hedef gösterilmiş.
    altuğ verdi yi fetöcüler şehit etti

söz konusu işkence raporu adlı hesabı incelerken oda tv'nin şu haberi karşıma çıktı.
    https://odatv.com/turkiye...i-konusacak-12121840.html

şehit edilen emniyet müdürümüz 15 temmuz hain darbe gecesi çengelköy'de yanındaki bir avuç yiğitle mücadele etmiş.
    başarmış da...

ve 2 gün önce çengelköy davası vardı,çengelköy davasında yargılanan hain fetöcüler müebbet hapis cezası aldılar.
    çengelköy davasından fetöcülere müebbet hapis cezası verilmesinden sadece 24 saat sonra çengelköy kahramanı gazi altuğ verdi şehit edildi.

bu tesadüf olamaz.
    yok efendim polis tayin için gitmiş, sinirlenmiş vurmuş...
    geçin bunları.
    altuğ verdi'yi vuran şerefsiz fetöcüdür. bu kadar net.

bir vatan evladını daha şehadete uğurladık.
    mustafa kemal cephesi bir askerini daha kaybetti.

lakin bir ölür bin diriliriz. gözün arkada kalmasın yiğidim.
    seni şehit edenlerden de, seni şehit edenlerle mücadele ediyormuş gibi görünüp kol kola gezenlerle de hesaplaşacağız. allah şahit...!
    7 -2 ... tengir budun
  2. 2.
    ama hala nerede çaycı, muhalif gazeteci, odacı varsa fetöcü diye onları içeri atmaya çalışıyorlar...
    ... flat head
  3. 3.
    fetöcü falan değildir. ben tahmin ettiğim kadarıyla olayı anlatayım size; memur içeri girdi başkanım böyle böyle bir tayin işi var dedi başkan da çık lan dışarı dedi. ya o anda işi vardı ya misafiri. çık lan'dan fazlasını da söylemesi muhtemel. memur da daha önceden aynı işi, yaptığı torpil sayesinde terslenmeden güzelce halleden mesai arkadaşlarını hatırladı ve delirdi tabi. olay gelişti.

ağız alışkanlığından başkanım yazmışım, müdürüm olacak. (bizde başkan olduğu için)
    1 -3 ... masklavi
  4. 4.
    kısmen katıldığım bir tespit. Idda edildiği gibi altuğ verdi fetö tarafından hedef gösterilmiş ve dinazor dayının oflu hemşerisi fetöcü polis tarafından sehit edilmiştir. 8 kmlik bir yerden merkeze tayin olmak için kimse amirini vurmaz!

Entrysinde sayın yazar mustafa kemal cephesi bir asker daha kaybetmistir diyerek saçmalamıştır. Zira rahmetli altuğ verdi reisci bir kimse idi. Mustafa kemal cephesine sehitlik nasip olmaz. Bunu anlayın artık.

altuğ verdi yi fetöcüler şehit etti
    1 -2 ... munzevi bir zikir iscisi