bugün

son yıl 45 ders verip mezun olunabilen okulda * ise sıkıntısı olmayan öğrencidir.
ilgili öğrenci>>> asparyus.
Bizim bölümdeyse eğer okulu kafadan 1 buçuk yıl uzatmış üniversite öğrencisidir.
Normal karşılanmalıdır.
Alttan 23 ders alarak solladığım öğrencidir.
okulu uzayan öğrencidir.

(bkz: kendimden biliyorum)
alttayken totalde kaç ders aldığı merak edilen oluşumdur.
entry nick uyumu.

tam bir harmoni var ortada.
Boşuna okuyordur.
En son acıyıp geçirecekler derslerden, siz de mezun oldum diye sevineceksiniz.
Mühendislik ögrencisidir.
Fakültede öğrenci değil, turisttir.
Arada bir uğrar, sohbet, muhabbet eder, kantine takılır, gezisi bitince gider.
ta ki aklına düşüp, oraları özleyene kadar...

Gram vicdan hissetmeden, Anasını, babasını söğüşleyip durur bu tayfa!
Dizini kırıp ders çalışmak ağır gelir bu kont ve konteslere!
Püüüü!!!
Buyuk ihtimalle benimdir.

5 senedir ingilizce isletme 1. Siniftayim sanirim o kaydi sildirmistim, 4 senedir isletme 1. Siniftayim, simdi bir de sermaye piyasasi bilmem nesi okuyorum. Kayut yaptirmak ve yenilemek disinda hic okula gitmedim. Hicbir sinava da gitmedim. 2018 de acikogretim hayallerim var. Iktisat bitirelim bari. Iste ornek bir egotim hayatim. Orgunden baslar aciktan biter.
4. Sınıf bittiğinde altta bıraktığım 21 ders vardı. Doğal olarak okul yıllarca uzadı.

Beybi!
Özel okulda okuyorsa, (varsa) bursu bitince geçiş yapabileceği devlet okullarını araştırmakta olan öğrencidir.
Kardeş bu alttan olmuyor yalnız sen 2 seneyi komple bırakmışsın.
Toparlar sıkıntı yok, kimsenin başarısını ölçmek de kimseye kalmıyor zira illa bir rekabet ortamı arıyorsanız gerçek hayatta değişkenler o kadar fazla ki, okulu uzatmak veya diploma puanı anlamsız kalabilir.
Muhtemelen sene uzatacaktır. Ama dert edilmemesi gerekir. Ömür uzun, hayat güzel.