bugün

Ayak yalama terapisi.
Koca karı ilaçlarından ileri gidememiş uyduruk yöntemlerdir. Üzg.
Bir böceğin kanımızı emmesi alternatif tıp ise 6 yıl okuyan bu yavrucaklara ne olacak?
beline sopayla vurduran var
yapmayın.
Bal+ zeytinyağı +karabiber
Bal+sut+karabiber
Bir de annemin eskiden kullandığı kuvvetli bi yöntem var siyah turpun içini oyup bal ve karabiber koyardı bir gece bekletilirdi sonra içerdik çok ise yarar.
aşırı sevgi.
(bkz: orgazm)
Soğuk algınlığı yüzünden öksürüyordum, sonra öksüre öksüre boğazımı tahriş ettim.

Şuan iyileştim ama boğazım tahriş olduğu için öksürük krizlerine giriyorum. Kuru öksürük, kalbim ağrıdı artık.

Varsa önerisi olan denemesi bedava. Öksürülten gitti demesinler.
Boğaz ağrısına karşı soğuk bira.
kanserli dokuya karbonat dökmek.

bir gün kanser olursam kanseri böyle yeneceğim. evet.

sizinde aklınızda bulunsun.
- emzikli kadın turp tohumunu iyice kaynatıldıktan sonra yemeye devam ederse sütü çoğalır.

- menekşe yağı ile başı sık sık yıkamak, hem saç dökülmesini durdurur, hem saç çıkarır.

- turunç, zeytinyağı ile döğülüp merhem yapılıp istenen yere sürüldüğünde orada kıl bitmez.
(bkz: öpeyim de geçsin)
bazen cidden boku çıkarılır.
lan daha başka bir millet var mıdır acaba bu kadar bokunu çıkaran. merak ediyorum.
hem gülüyorum hem ağlıyorum sanırım gerizekalı oldum.
mevzu şu; elim yandı.
evet lan bildiğin elim yandı.

-tkk, diş macunu sür bişeyciğin kalmaz
+saol cnm .s

-lan tkk 10 dakka soğuk suda beklet eskisinden iyi olur kikiki
+düşünmedim değil!?!

-ahahaha naap biliyomusun patronun götüne sapla düzelir ahahaha
+olum bi siktir git ya canım yanıyor

ve daha neler neler...
biraz abartılı gelebilir ama saçla sür diyen oldu.
çılgınız yemin ediyorum.
iyi ki bu ülkedeyim ya.
seviyorum sizi lan ipneler.
sadece bitkilerle sınırlı değildir.
sülük hacamat akupunktur kuru iğne gibi yöntemler de vardır.
ıhlamur, nane limon filan anlarım rahatlatırda ballı rakı nedir .mına koyim.
hastayken alternatif sarhoş olma yöntemi gibi bişey sanki.
http://www.bilinmeyenrota...o-balli-yunan-rakisi.html
hiç bir mektepli medikal işçi buna hemşireler de doktorlar da eczacılar da dahil; direkt olarak kabul etmese dahi varlığını asla reddetmez. hatta zaman zaman tıp fakültelerinde asla aşağılanmadan hatta hafiften var gibi lan aslında tarzında derslerde de işlenir. bana sorarsanız salt psikolojik etkisi ve etrafına verdiği pozitif enerji sebebi ile bile yararlıdır. tabii ki hacıları hocaları üfürükçüleri bu işin dışında tutuyorum.
bitkileri kullanarak şifa aramaktır. Örneğin;
sinüzit için acı kavun kullanmak...
Sinüziti geçirir derler ama
doktora danışın efendim, 2 gramı öldürür derler...
http://sinuzittedavisi.bl...-tedavisinde-risk/6692605
öksürük için- zencefil bal karışımı yaptırırlardı hiç işe yaradığını görmedim ama bir bildikleri vardır büyüklerimizin.
Basur tedavisi icin at kestanesi suyu kaynatip icmektir. Şişen bolgeye ekmek cigneyip koymaktir. midesi bulanana nane limon icirmektir. oksurene bal uzerine karabiber ve limon sikip yedirmektir. atesi cikana sirkeli su ile bulanmis bez ile dusurmeye calismaktir.Belinizin agriyan bolgesine alabalik yagi ile sargi yapmaktir. saclarin canlanmasi icin badem yagi surmektir.
ilaçlar yerine bitkilerle beslenme alışkanlıklarıyla hastalığı ya da semptonlarını geçirme yöntemidir.

Örneğin basur için pamuğa zeytin yağı sıkıp o pamuğuda gece yatarken makata temas etcek şekilde koymak vardır ama insana ulan daha ölmeden şu basur yüzünden pamuk tıktırdılar dedirtir.