1. 1.
  eymirman: ankara ahlatlıbel eymir gölündedir 7 gün 24 saat. sürekli efes şişe bira içer. zayıf uzun saçlıdır. eski rocker görünümü vardır ama halk müziği dinleyen, tüm karizmasına rağmen yazları güneyde animatörlük yapan bir anadolu delikanlısıdır. gerçek ismi ali ihsandır. özelliklerine gelince: kocaman bir yarrağı vardır. bir kasa şişe birayı içer banamısın demez. megan hençbek arabasıyla mühye köyü dağlarının doruklarına çıkıp tur atabilir. atları vardır mühye köyünde. sinirlendiğinde on kaplan gücünde telefondan bağırarak inanılmaz korkutucu tenditler savurabilir ama aslında kalendermeşrep zararsız bir adamdır. çalışmadan yaşayabilir çünkü rahmetli anababasından kalan ev ve dükkanların parası vardır. kankasıysa deli aybarstır. elmadağ radar üssünde makinalı tüfekli özel güvenlik görevlisi olarak çalışır. iriyarı uzun güçlü hayvani bir adamdır. ama stoacıdır asla kavga etmez. düşmanları ve tunalı piyasasında ezeli rakipleri parapsişik güçleri olan bir diğer süper kahraman mediumbashar dır. ve olaylar gelişir... (bkz: gümüşkafa)
  1 -2 ... mediumbashar
  #6724815 :)
 2. 2.
  gümüşkafa : asıl adı barıştır. aslında röntgen mütehassısıdır. sürekli radyasyona maruz kalmaktan saçları ağarmış ve uranyum parçacıkları yüzünden ışıl ışıl parlamaktadır. kankası mediumbashar dır. özelliklerine gelince, bin desibel gücünde ürkütücü deli kahkahası atabilir. tornet gibi ustalıkla araba kullanabilir. gözlerinden çıkan radyoaktif ışınlarla hatunları anında hipnotize edebilir. baş düşmanı bir diğer süper kahraman olan topal mehmet ve kanka sevgilisi goddesseda dır. ve olaylar gelişir. (bkz: arkası yarın)
  ... mediumbashar
  #6724834 :)
 3. 3.
  süpermen: 40 cm boyundaki malafatıyla erkeklerin saygı duyduğu, kadınlarınsa hayran olduğu bir şahıs olup, aletiyle tuğla kırabilmektedir.
  (bkz: the godfather part 2)
  1 -1 ... subliminal message
  #6724868 :)
 4. 4.
  zikaçu: düşmanlarını siterek öldüren kahraman.
  4 -1 ... patlak fermuar
  #6724879 :)
 5. 5.
  dipsoman: asıl adı şenoldur. iriyarı şişko haftada bir deli gibi sonsuz bira içen neşeli bir elemandır. asıl mesleği debbağdır, deri takı tasarım işiyle uğraşır. özelliklerine gelince insanları anında aurasına alıp bira ısmarlattırabilme yeteneği vardır. kankası taylandır. taylanın özelliği ise yüzüklerin efendisi gollumdaki gibi ikiyüzlü güvenilmez kel bir adamdır aslında. asıl mesleği yenimahalle belediyesinde evrak kayıt memurudur. baş rakipleriyse seaman ve sevgilisi eski türkiye güzeli karmen heyecandır. tek amaçları bol miktarda alkol içmek olan ekürisiyle maltepe parkı ve sakarya caddesi civarında sık sık görülebilirler. pek bir amaçları yoktur başka nihilist takılırlar.
  ... mediumbashar
  #6724910 :)
 6. 6.
  sperman: boyundan 2 kat uzun kuyruğunu döl yolunda sallaya sallaya ilerleyen beyaz pelerinli bir sperm hücresi. şampiyonluğa giden bu uzun ince yolda çekilen çile kutsaldır deyip ışığa doğru ilerlemektedir. darbeli matkabıyla duvarı delip prensesi kurtarmaktır tek amacı. ve o artık bir şampiyondur. süpermenliğe ilk adımı atmıştır.

  (bkz: büyüyünce yazar olucam)
  -1 ... prozaccum
  #6724915 :)
 7. 7.
  dangalak kahraman canavarı: sadece erkeklik organı'nın büyük olması ve içki içmek için yarattılmış kahramanların baş düşmanıdır. Akılları belden aşağı çalışan yazarların yarattıkları kahramanları, kendi silahları ile öldürür.

  hayali kahrama'ın malum uzantılarını, yine o kahraman'ın bir yerlerine sokarak yok eder. felsefesi keskin sirke küpü'ne zarar verir'i göstermektir. Bu Özelliği ile sözlük'te bayan olduğunu umursamadan yazan yazarlara, yaptıkları kahraman'ı kapak yapar.
  -3 ... melissaa
  #6725101 :)
 8. 8.
  atletik sperm. önüne geleni dölleyerek avrupa'da türk nüfusun artmasına neden olurlar. vardır böyle gizli kahramanlarımız. zamanla avrupa birliğine biz katılacağımıza onlar bize katılır.
  edit: spermmen'de fena değil.
  ... rush
  #6725159 :)
 9. 9.
  zikken : iyilerin dostu , kötülerin düşmanı.
  ... owwz
  #6725180 :)
 10. 10.
  müslüman: #7027878
  2 -1 ... homeros perros
  #7086957 :)