1. 1.
    sabaha kadar finale çalışmak. en temizi.
    2 ... whatawickedgametoplay
  2. 2.
    her zaman yaptığımız alkol ot tarzı değilde daha değişik metaryallerle kafayı balon yapmaya yaran yöntemlerdir. şöyle ki benim en sevdiğim yöntem olan aspirin yutmak eylemi. hadi lan aspirinle sarhoş mu olur derseniz size sadece yarraamı ye derim. bildiğimiz aspirini alıyoruz (2 adet fazlası intihar) buzluğa koyuyoruz (üstüste) bu aspirinler bekliyo 2 gün donuyo, etrafı buz kaplıyo birbirine yapışıyo felan. iş bu aspirinleri yutmak suretiyle olaylar silsilesi başlıyor ve minimum 4 gün bu dünyadan uzaklaşıyoruz. 4 günün sonunda eski halinize dönüyosunuz.. ben yaptm saane oldu
    8 ... martilarisevenadam
  3. 3.
    bir diğer sevdiğim yöntem soğutucu sprey vardır, bilirsiniz. maçlarda elemanın dizine sıkarlar felan. eczaneden bu soğutucuyu temin ediyoruz (9 ytl). kücük bi poşetin içine sıkıp malzememizi elde ediyoruz. bu aşamadan sonrası çok basit, bildiğimiz bali çekmenin aynısı gibi ağzımızı dayıyarak içimize nefes alıp veriyoruz poşetten. etkisi kısa olsada güzel kafa oluyosun, arkadaşlar olunca lokum gibi oluyo zaten. aşırı gülmeye sebep verdiğinden laksatif etki yaratabilir gençler.
    7 -1 ... martilarisevenadam
  4. 4.
    (bkz: gaz içmek) (bkz: tantum)
    2 ... set me free
  5. 5.
    kafanız doğuştan güzel değilse zor olacak yöntemlerdir.
    1 ... loveatthefirstsight
  6. 6.
    müzeyyen senar, ahmet kaya dinlemek.
    cemal süreya, turgut uyar okumak.
    3 -1 ... ritmik uyuz
  7. 7.
    sol framedeki başlıkların abukluğu.
    -1 ... serzeniste kopil
  8. 8.
    soğutucu çekmek bu yöntemlerden biridir. ancak 8-10 saniyelik kafa için vücudunuzu sikmenin bi anlamı yok zira çok zararlıdır. kafa bulmak isteyenler alternatif yöntemleri siktiredip ya alkol içip ya cigara çekip ya da adam gibi uyuşturucu kullansınlar...
    not: bu entry uyuşturucu madde öneren bir entry değildir. sadece kafa olmak isteyenlere tavsiye niteliği taşımaktadır. (bkz: yersen)
    1 ... azelll
  9. 9.
    kurşunsuz benzin koklamak, günde 3 saat uyumak.
    ... vuducu pezevenk
  10. 10.
    üzüm suyu içmek.
    3 ... mutzilla