1. 1.
  hiç yememek.
  2 -1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  bisküvilerini çıkarıp iki ya da üçünü aynı anda ağza tıkmak.
  1 ... televizyonçocuğu
 3. 3.
  oğlum benim önce yalayarak hindistan cevizlerini yiyor. sonra beyaz kısmı biberon emer gibi emiyor. püsküüdünü en son yiyor.bazen yemiyor atıyor çakal. sanki bizim zamanımızda eti puf vardı.kremalı püsküüt
  2 ... aabi
 4. 4.
  küçükken yapılamaz ama şimdi komple ağza tıkıştırmak en iyisidir.
  1 ... komandost
 5. 5.
  bir tanesiyle yetinilmediginden genelde cift halinde tuketilen eti puflar paketten cikarildiktan sonra gozlerin uzerine yerlestirilir. uzayliymiscasina acayip sesler cikarilarak ortalikta donmeye baslanir. yas ilerledikce bu eylemden biktiginizdan daha yaratici eylemler aranir ki o da iki adet eti pufu paketten cikardiktan sonra meme uclarina (bkz: nipples) yerlestirip "oouuuuuuuuuuuuuuuuwww" benzeri iniltiler cikartilarak ortamdaki arkadaslara sebeklik yapilmasidir. devaminda baska bir arkadasiniz eti puflar henuz yerlerindeyken onlari yemeye kalkabilir, olaylar gelisebilir.

  (bkz: tek eti puf ile doymamak)
  3 ... philemon
 6. 6.
  bol ketçap ve mayonezli yenilebilir.
  -2 ... electronica
 7. 7.
  pat diye ani bir hareketle birden ağza atmak.

  (bkz: altın vuruş)
  ... insatiable love
 8. 8.
  sivi haline getirip molekullerini parcalayip fuzyon yaparak sarayburnunda mehtaba karsi yiyerek. *
  1 ... mulayim
 9. 9.
  paketin alt kısmına tekabül eden gri renkteki jelatin büyük uğraşlar sonucu, çekilmek suretiyle plastik çukur tabakadan ayrılır.daha sonra marshmellow ve bisküviden (toplumumuzda püsküüt şeklinde telaffuz edenler de mevcuttur) oluşan tepeden şişkin alttan basık şekildeki eti puf plastik kutusundan zaarif haraketlerle çıkarılır.tercihen önce paketin dibine dökülmüş olan parçacıklar,paketi ağıza devirerekten afiyetle yenir.daha sonra elimizde kalan eti pufun, lezzetine varılaraktan 1 ya da maksimum 2 ısırıkla mideyle buluşması gerçekleştirilir.yiyene afiyet olsundur.
  ... portakalsoslupekinordei
 10. 10.
  büsküvi puf kısmından ayrılır, ayırdığımız sert kısım isterse yenilir isterse atılır, kalan yumusak malzeme ayayla yuvarlayarak top sekline getirilir hala mideniz kaldırırsa güzel güzel yenilir.
  ... hakikiinsomnia