1. 1.
  Son zamanlarda kafayı yemek üzereyim, derslerini aşırı önemseyen biri olunca düzenli olarak derslere gidip ders çalışıyorum, sınıf temsilciliği ile uğraşıyorum.

  Sonrasında tüm vaktimi oyun oynayarak harcıyorum. Ama online veya gerçek hayatta olması ayrımı yok. Her türlü oyun, PlayStation,tavla, batak, okey, monopoly hatta seksek oynamaktan bahsediyorum!

  rekabet duygusunu hayatımın her yanında öylesine seviyorum ki inanılmaz eğleniyorum tüm iletimi yapıyorum ve geriye eksik tek nokta kalıyor, uyku.

  inanılmaz derecede kilo verip uykumu mahvettim.. gerçekten kafayı yedik.
  2 ... fall love the white rabbit
 2. 2.
  dünya duzenine ayak uydurma hayat yaptiklarindan ibaret degil canin ne istiyorsa onu yap dozunu kacirmqdan bu yaptiklarini 2016 senesinde yaptim bi faydasini gormedim biraktim he simdi gece niye ayaktasin diye sorarsan alternatif bagimliliklarim arasinda sabahlamak var
  1 ... trolxperia
 3. 3.
  mesleğim gereği yemek yapmıyor olsaydım, kesinlikle mutfak bağımlısı olurdum. daha büyülü, sihirli, daha sınırsız bir dünya düşünemiyorum. her şeyden her şey türetilebiliyor, onlarca sos, onlarca pişirme yöntemi, doğal gıda boyaları, organil sular, konsomeler, iştah açıcılar.. şarap yemekleri, peru salataları..
  düşünsene şu anda perunun 2300. metre yüksekliğinde olan bir köyde, dünyanın başka hiçbir yerinde yetişmeyen bir bitkiden bir salata yapılıyor ve yeniyor, muazzam bir şey bu.

  biraz birikimim var. eğer bir şekilde turizmden kurtulup yerleşik hayata geçersem bir arsa alıp sadece mutfak yaptıracağım.

  bir gün mutfağımda çalışırken ölmek istiyorum. üzerimde adımın yazılı olduğu beyaz üniformam, kulağımdaki çatal - kaşık küpelerimle..
  5 ... deep house
 4. 4.
  yaklaşık beş yaşımdan beri, günlük gazete okumadığım en uzun süre üç gündür. Neredeyse hiç aksatmadan, yurt içi ve dışı kaynaklardan gündemi takip ediyor olmak, benim için bir bağımlılık.
  ... maarif