bugün

Türkçü sözlüktür.
bir milyonuncu klon sözlüktür.

tutmuyor işte kardeşim. yazık değil mi emeğinize?
Ekşiden ve Uludağ'dan tanıdık Türkçü simalar olan olan sözlük.
Üye olmak için kurultay onayı gerektiğini düşündüğüm sözlük. Mottosu gök girsin girdi çıksındır.

-Hancı bana ve kurda iki nickaltı lütfen. Meme de olur.
Türk otağı.
ilgili kişiler için sözlüğe kayıt olduktan sonra dm'ye buyursun Altay sözlükte nickim ulaktemir.
Türkçü sözlük.

Irkçı değil ama, çin tarihi falan da var içinde. Yoğunluk türk tarihi üstüne.

Bi destek atmak iyi oluyor, gelişsin büyüsün orası da.
dünyada var bi hesabım ona bile bakamiyorum burası yetiyo işte bana.
@liliith ve familyasıgiller lütfen siz gelmeyin .orada memeler üstüne yemin falan edilmiyor. eli tesbihli, yüzü kirli sakallı, sivri burun ayakkabısının topuğuna basarak yürüyen tipler var. 36 yerinizden, en çok da memelerinizden bıçaklanıp orta asyanın çorak bozkırlarına bırakabilirler. sütyen başlıklı yorum ve başlıklara itibar edilmiyor. bu kadar ilgi yeter. ötüken yolu yokuş olduğu için memeler tokuşturulmuyor. Bırakın karadeniz kendi halinde çırpınsın. bırakın millet çankaya yokuşuna mastürbasyon yapmadan çıksın. herkes elleri özgür bir şekilde entry girsin.
Tutacak gibiyse 3-5 hesap açalım. ilerde iyi prim yapar. Peki tutar mı? Burası kaç yıllık site o kadar insan yok. Belli bir gruba hitap eden sözlüğün tutacağını sanmıyorum. Yine de hayırlı olsun.
tutmaz kapanır birkaç yıla.
Gerekirse ayda 3000-5000 tl reklam veririm kapanmaz bence.

Çok da hafife almayın bazı şeyleri.

Belli idealleri olan, bir fikir etrafında birbirine kenetlenmiş bir davaya inanmış insanlar "am, göt, meme, şu kız, bu oğlan" başlıklarının olmadığı, küfür ve hakaretin değil saygının ve sevginin hakim olduğu ortamlarda daha mutlu olurlar.
Ön saflarsan yerimi aldığım sözlüktür. Buradaki meriç, orospu çocukları, ilgi orospuları, mimliler neyim geldiğinde onay vermeyin. Sikmesinler orayı da.

Hayırlı olsun sözlüğü.

Seneler sonra editi : 3-4 sözlük birleşti ve fil sözlük oldu. Ergence başlıklar, radyo yayını, samimiyetsizlik, blog, ergen rapçilerinin başlıkları vs ne ararsan var. Senelerin incicisi olarak inci sözlüğün şimdiki halinin bile buradan daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim. cafer sıçtı bez getir.

T : ergenlerin rap müzik paylaşım alanı.
türkçü düşünce üzerine kurulmuş güzide sözlük.
Lütfen çağıran kimse kanıtlarıyla buraya yazın.kimseyi su-i zanda bırakmayın,memenizden sallamayin.
Reklam botlarınca reklamı yapılan bir sözlük daha.

Tengir sen de mi bottun, yıkıldım...
ekşi, uludağ yazar sayısı fazlalığı ve sosyal medyada uzun bir zamandır var olmalarından mütevellit burada suç teşkil edebilecek entry giren yazarlar öteki yazarları bağlamaz.

şimdi oraya geliriz.
orada bir şeyi nasıl eleştireceğini bilmeyen biri suç teşkil edebilecek bir şey yazarsa tüm sözlük yanmasın? tarihten ötürü siyasete kaymaya müsait bir yapıda mevcut anladığım kadarıyla. yeni ve üye sayısı da az olduğundan çatır çatır yerler valla. kurunun yanında yaş da yanar.

öyle bir risk yoksa, destek olarak üye olabileceğim sözlüktür.
"lütfen çağıran kimse kanıtlarıyla buraya yazın.kimseyi su-i zanda bırakmayın,memenizden sallamayin."
Okuduğunu anlamamak bu olsa gerek. 'çağiran kimse' denilmektedir değil mi? O 'kimseyi' neden karaliyorsunuz? Okunmamasını sagliyorsunuz?
tengri biz menemen diyor ve destekliyorum.

tengi kürdü koru.. dur lan bu böyle değildi.

tengri türkü yüceltsin ve korusun efendim..
Tengir abim açtıysa bir Türkçü olarak safım bellidir. Var ol tengir abi.
Sözlük her kesimden insanı kapsayan bir sözlük değildir.
Rapçilerin topçuların popçuların dahi sözlüğü varken sinir katsayılarını arttirmadan Türkçü yazarların kendi evi gibi hissedebileceği bir sözlüktür.
türkçülerin yadırganmadan, özgürce yazabildiği sözlüktür.
meralciler de ülkücü mhpliler de ülkücü akpliler de bu sözlük hangi ülkücülerden merak konusu.
Türk olması yeterli ayrıca ülkücü de pek yok.
uludağ sözlükten daha kaliteli bir sözlük şu an.
Kur-an türkçe meali.