Advertisement

1. 1.
    Türkçü sözlüktür.
    2 ... uduztegin
  2. 2.
    Anasının karnından düşen sözlük açıyor amk.
    12 -4 ... munzevi bir zikir iscisi
  3. 3.
    bir milyonuncu klon sözlüktür.

tutmuyor işte kardeşim. yazık değil mi emeğinize?
    3 ... lucius vorenuss
  4. 4.
    Ekşiden ve Uludağ'dan tanıdık Türkçü simalar olan olan sözlük.
    3 -3 ... uduztegin
  5. 5.
    Üye olmak için kurultay onayı gerektiğini düşündüğüm sözlük. Mottosu gök girsin girdi çıksındır.

-Hancı bana ve kurda iki nickaltı lütfen. Meme de olur.
    ... oh muhsin unlu
  6. 6.
    Türk otağı.
    ilgili kişiler için sözlüğe kayıt olduktan sonra dm'ye buyursun Altay sözlükte nickim ulaktemir.
    2 ... uduztegin
  7. 7.
    Türkçü sözlük.

Irkçı değil ama, çin tarihi falan da var içinde. Yoğunluk türk tarihi üstüne.

Bi destek atmak iyi oluyor, gelişsin büyüsün orası da.
    3 ... kafkagillerin franz
  8. 8.
    dünyada var bi hesabım ona bile bakamiyorum burası yetiyo işte bana.
    1 -1 ... nobody s
  9. 9.
    @liliith ve familyasıgiller lütfen siz gelmeyin .orada memeler üstüne yemin falan edilmiyor. eli tesbihli, yüzü kirli sakallı, sivri burun ayakkabısının topuğuna basarak yürüyen tipler var. 36 yerinizden, en çok da memelerinizden bıçaklanıp orta asyanın çorak bozkırlarına bırakabilirler. sütyen başlıklı yorum ve başlıklara itibar edilmiyor. bu kadar ilgi yeter. ötüken yolu yokuş olduğu için memeler tokuşturulmuyor. Bırakın karadeniz kendi halinde çırpınsın. bırakın millet çankaya yokuşuna mastürbasyon yapmadan çıksın. herkes elleri özgür bir şekilde entry girsin.
    6 -9 ... sosyalhizm
  10. 10.
    Tutacak gibiyse 3-5 hesap açalım. ilerde iyi prim yapar. Peki tutar mı? Burası kaç yıllık site o kadar insan yok. Belli bir gruba hitap eden sözlüğün tutacağını sanmıyorum. Yine de hayırlı olsun.
    1 -2 ... bir alex10 degil