1. 1.
  1932 trabzon doğumlu gazeteci ve siyaset adamıdır.uzun zaman gazetecilik görevi yapmış daha sonra siyasete atılmıştır.kısa bir dönemde cumhuriyet halk partisi başkanlığını yürütmüştür.
  1 ... msd
 2. 2.
  hayatını, anılarını ve o donemlerde dunya ve turkiyede yasananları anlattıgı kitapları için;
  (bkz: bir donem bir cocuk)
  (bkz: değişim yılları)
  ... ne diyosun anlamadım
 3. 3.
  dün orta dogu teknık unıversıtesıne panel vermek ıcın gelen, kendısıyle kısa sure sohbet etme ımkanı buldugum, genclerın sıyasete gırmesı uzerınde cok duran, gazetecı, yazar, aydın.
  ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 4. 4.
  gazeteciliğe ulus gazetesinde başlayan, 27 mayıs sonrası kurucu mecliste görev alan ve bir dönem CHP genel başkanlığı yapan siyaset adamı,gazeteci, yazar...
  ... editor
 5. 5.
  liderlik vasfı taşımadığı iddiası ve yanında bir takım gerekçelerle, chp başkanlığını bırakmak durumda kalmış, onun başkanlık dönemindeki araştırmalarca, genç nüfus arasında chp hakkındaki görüşlerde olumlu yorum geliştiği kanıtlanmış, güzel insan! * * * *
  1 ... little girl in bloom
 6. 6.
  onur öymen ile amca çocuğu olan gazeteci ve siyaset adamı.
  ... fowler
 7. 7.
  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=228042
  ... krmyrdsn
 8. 8.
  zamanında uçak kaçırmakla suçlanan yürekli gazeteci.
  2 -1 ... memcos
 9. 9.
  tatilini sonlandırıp, radikal'e yazıları ile dönen gazeteci, politikacı.
  ... wtasyh
 10. 10.
  '99 genel seçimlerinde chp gibi bu ülke ile özdeşleşmiş bir siyasi partiyi, cumhuriyet tarihi'nde ilk kez meclis dışında bırakmayı başaran sayın deniz baykal ve zihniyetinin istifası sonrasında partinin genel başkanlığana geçen ve fakat bir süre sonrasında henüz parti içi demokrasi tam anlamıyla oturtulamamışken yeniden partiyi deniz baykal'a vermek zorunda kalan, aslen gazeteci aydın kişi.
  1 ... leggare