1. 1.
  (bkz: geliyoruz)
  3 -1 ... odonata
 2. 2.
  (bkz: özünü unutmak)
  2 -2 ... ycan
 3. 3.
  seçici-geçirgenlik lazım birazda.*
  (bkz: kondom)
  1 -1 ... spark
 4. 4.
  eski nesiller olarak azınlık olacağızımızın göstergesi.
  (bkz: aslında hepsi iyi çoçuklar) *
  1 -1 ... pilotmont
 5. 5.
  siz bizi bırakın arkamızdan gelen 7. nesle bakın, onlar süngülüri takmış allah allah nidalarıyla gelmektedir. ey yükselen yeni nesil inin lan aşağı. *
  6 -1 ... heryersarikirmizi
 6. 6.
  altıncı nesil yazarların sözlükte devrim yaptığının kanıtı olan artış.

  (bkz: evli evine köylü köyüne)
  ... moro
 7. 7.
  matematikle aram iyi olmadığı için yanlış bir hesaplama yapmış olabilirim ama günlük ortalama 13 kişi yazar olmuş.. bu iyi bir şey mi bilinmez..

  nesil ayrımı yapmak ya da her yıl yeni bir nesil almaktaki amaç nedir? madem yılın her günü yazar olunabiliyor neden nesil sayısı artıyor? pazarlama stratejisi mi bu? daha sistemli bir yazar alımı olsa sanırım daha iyi olcak..

  bakın biz yazar alınmasın demiyoruz sistemli bir şekilde alınsın diyoruz.. sonra nesil düşmanı ilan etmeyin hemen.. birkaç ay çaylak olarak kayıt yaparsın sonra ortalama bir ay çaylak olarak sözlükte takılmalarını sağlarsın sonra sırasıyla onaylarsın.. böylece sözlük olayını daha iyi kavramış kişiler yazar olur ve daha bilinçli hareket ederler..

  ama sen "siktir et hacı bunları yazarak öğrenecekler" diyorsan biz boşa yazmış oluruz.. o değil de sanki ilkokul öğrencisine alfabe öğretiyoruz lan! yazarak öğreneceklermiş.. yazarak değil takip ederek öğrensinler artık..

  sözlük belirli bir seviyeye geldi artık yazar alım stratejisi olsa gayet iyi olur.. olmazsa da canınız sağolsun.. öyle kafamıza göre takılırız..
  2 -3 ... fatal
 8. 8.
  (bkz: altıncı neslin bağımsızlığını ilan etmesi)
  3 ... bikereindiroeli
 9. 9.
  sözlüğün ününün gün geçtikçe artmasından dolayı olsa gerek,şu anda 6. nesilin en fazla olduğu ileriki zamanlarda 7. neslin daha fazla olacağı,insan sayısı arttıkça gereksiz insanların ve çoluk çocuğunda artacağı gerçeği ortada olan durumdur.
  1 ... dexterpatrick
 10. 10.
  kuşak farkı işte eskiler bizi anlamıyor efendim . açın gençlerin önünü.
  ... pflaster