1. 1.
    10 entry girip ''hohaha oahahha yazar oldum amuğa goyimm başlık açayım da herkesi güldüreyim makara kukara yapayım hava atayım sınıftakilere mahoo zahoaoho'' diyerekten sözlüğe gelmiş yazar olduğunu iddia eden altıncı nesle hayırsever üst nesillerin başlık açmayı öğrettiği zirvedir.şahsen ben uğraşamam ama elbet aranızda uğraşacak ''peygamber sabırlı'' olan arkadaşlar vardır.

bak altıncı nesil bunlar tuş. şu kutucuğa bu tuşlarla yazı yazdığında getir tuşuna bastığında başlığı açmış oluyosun. al hadi yaz.
    -ne yaziiim.
    +ne istersem.
    -''mini etk giyen trbanlı.''
    +lan direk konuya dalma geniş düşün.
    -''amı gtü dağıtmıs trübanlı.''
    +lan geniş diyoruz mankafa.
    -''ateist olup namaz kıloan genjler.''
    +lan gerizekalı düzgün başlık açamıyor musun?
    -makara kukara diye şeyettiydim.
    +makarana sıçayım altıncı nesil
    17 -27 ... kapcikagazliyazar
  2. 2.
    nesle bakmaksızın kişinin kendi alt yapısıyla ilgilidir.
    hayat tecrübesi olmayan evde taraflı habereri izleyerek büyümüş, taraflı tartışma programlarıyla yetişmiş insanların bileceği tek şey saçma tespitler, saçma benzetmelerdir.
    3 -1 ... wreker
  3. 3.
    kimin öğreteceği merak konusu olan zirvedir.
    (bkz: bana başlık açmayı öğret kapcıkagaz)
    17 -4 ... musluk filkesi
  4. 4.
    ALTiNCi NESLiN, başlık sahibine 'ne alıp veremediğin var diye sorarlar adama?' diyeceği zirvedir.*
    7 -3 ... female demon
  5. 5.
    hazırlık sınıfı olarak entry yazma dersleri de verilmesini talep ettiğim zirve/okuldur. hazırlayın bizi ey sözlük'ün sahipleri.
    1 ... nobetci baykus
  6. 6.
    altıncı nesil pozisyonundan herkes geçmiştir . insanlar herşeyi deneme yanılma metoduyla öğrenirler . burada önemli olan ,onları acımasızca eleştiri değil de , doğruyu bulmalarına yardımcı olacak şekilde , motive etmektir . herkes anasının karnından 1. -2. -3. nesil doğmadı .
    negatif olmayalım abiler ....
    7 -1 ... gandalf62
  7. 7.
    (bkz: sözlükten soğuma nedenleri)
    5 -2 ... ecileyte
  8. 8.
    nesille falan ilgisi olmayan hadisedir. ne ile pişpişlenip büyütüldü ise onlardan dem vuran başlıklar açar bunlar. beyin loblarını kullanmayı akıl edemez, mantık yürütemezler. talimli köpek gibi öğretilenden dışarı çıkamazlar. gövdelerinin üstünde düşünmekten ziyade ezber yapmaya yarayan teyip kafası taşırlar.
    ulan kullansana o beyni biraz. bak göreceksin ezber yapmaktan daha fazla işe yarıyor. eğer yaramazsa sana yüz lira vereceğim.
    2 -1 ... notre dame
  9. 9.
    zirveye gelen abilerimiz;

bluevelve

ntv muhabiri

ise gülmekten katılacağım zirvedir.
    4 -2 ... aaa666
  10. 10.
    zirve yerine bir videolu anlatım hazırlansa, daha sonra uygulamalı sınav olarak başlıklar açtırılıp eksi/artı verilse daha iyi olacak bir eğitim programıdır.
    1 -1 ... the cannibal