1. 66.
    Beşinci histen bir sonra, yedinci histen bir önce olan histir.
    3 ... tango necla
  2. 65.
    Bazen insanın canını sıkar.
    ... ismini vermek istemeyen birisi
  3. 64.
    nedense benim altıncı hissim kumar oynarken hiç yardımcı olmuyor.
    bununla ilgili yapılan bir deneyin sonuçlarını okumuştum. gerçek anlamda sezgileri kuvvetli olan denekleri seçip, seçilmesi gereken kartları deneklere söylemelerine rağmen ve daha ilginç olanı deneklerin söylenen kartları seçmek istemelerine rağmen, seçmeyip kaybettikleri sonucu çıkıyordu ortaya. bir oyunun ortasında altıncı hissimin söylediği kartı seçmeyip kaybettiğim zaman, neden bunu yaptığıma anlam veremiyorum.
    Bir konuyla ilgili elimizde emin olmadığımız bilgi varsa o zaman altıncı hissimize başvuruyoruz sanırım.
    2 ... nuck
  4. 63.
    Hislerimi doğru çıkaran tuhaf duygu. Telepatiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Telepati yeteneği gelişmiş insanların altıncı hissi de güçlü oluyor.
    4 -1 ... lara croftt
  5. 62.
    Beş duyu organının akıl sır erdiremeği olaylar zinciri. Şizofrenik bir tutum, bilemedim. Benimki de fena, zaten ruh hastasıyım aq.
    4 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  6. 61.
    son bir aydır aşırı derecede kuvvetlendi bu hissim. arkadaşlar inanır mısınız , balıkesir'de deprem olmadan 10-15 dakika önce , sıkıldığım için haritadan rastgele seçtiğim şehirlerin merkez ve ilçe nüfuslarına şöyle bir göz gezdiriyordum. son baktığım şehir de balıkesir. yemin ederim yan sekmede duruyordu nüfus bilgileri.

sonra gireyim ekşi sözlükten birkaç şey okuyayım dedim. bir baktım balıkesir'de deprem olmuş. 5.0 , hayvan gibi sallanmış. hassiktir çektim istemsizce. ancak bu kadar tesadüf olur. altıncı his gerçektir.
    3 -1 ... yalnizlik mahkumu
  7. 60.
    olasılık hesabı olması durumuna katılıyorum..

beceremediğinde ya da anlayamadığında adını koyuyorlar işte.. altıncı his..
    ... ciddiliinsan
  8. 59.
    (bkz: Hissikablelvuku)
    ... noro lim asfaloth
  9. 58.
    Sinsi düşünen beyin yansıması.

Hissetmek oradan gelir aslında. Anlık olarak tüm olasılıkları düşünür ve olumlu yada olumsuz anlık olarak kafasında bir sonuç elde ederler. Ve bunu teyit etmek için, beyinde karar kılınan ve inanılan bir durumu, karşısındaki insanda eyleme dökülmüş olarak görmek isterler. 6. Hissim benim de kuvvetlidir.

Diğer adı, olasılık hesaplamasıdır.
    9 ... universitemezunuaskdoktoru
  10. 57.
    Yedinci histen önce gelen his türü. işin ilginç yanı beşinci histen sonra gelmesi.
    3 ... satanist keci