1. 1.
    izlerken gerim gerim gerene korku filmleridir.
    ... kaliteli deli
  2. 2.
    cinli perili filmlerdir.
    ani ses efektleri de korkutucu olabiliyor.

onun dışında tırt.
    2 -1 ... aglaya ivanovna
  3. 3.
    (bkz: megan is missing)
    1 ... draco von hagen
  4. 4.
    Stephan King - O. hala korkarım.
    2 ... kedimi kim 7
  5. 5.
    (bkz: çılgınlığın ötesinde)
    1 ... draco von hagen
  6. 6.
    bir zamanlar halka vardı.
    ... rancho
  7. 7.
    insanın altına hiçbir korku filmi kaçırtmaz altına yapacak bir durum yoktur. oturursun, tv karşısına filmi korsun cd ye açar seyredersin. aklı başında bir insan korku filminden korkmasına gerek yoktur. normal bir film gibi izlenir soğukkanlı olmakta fayda var. adı üstünde bir sinema filmi.
    1 ... dedektif
  8. 8.
    türk yapımı korku filmlerinde, kuran-ı kerimde geçen, görünmeyen yaratıkların yaptığı eylemler daha çok etkili olmaktadırlar. musallat-2 izledikten sonra tuvalete gidemeyeceğin de açık bir gerçektir.
    3 -1 ... candylebarisik42
  9. 9.
    korku filmi değil ama küçükken süt kardeşler altıma sıçıttırırdı.

o gulyabani neydi öyle, müziği de bir garip.
    10 ... entry metni girilmelidir
  10. 10.
    Müslüman ve turk kültüründe olan birini korkutacak menseisini dinden alan filmlerdir . Görünmezlerin boyut değiştirip hayata dahil olması vb seyler . Musallat bu ture öncülük edecek düzeyde .
    Ben çekseydim ki böyle bir ihtimal soz konusu değil , ani olaylar değil ( kapada aniden beliren ruhani, ani ses vb) de sartlandirip o korkuyu zorunlu olarak izlemeye maruz bırakacak seyler çekerdim. Düşünsenize korkuyorsunuz ama meraktan izlemekten vazgecemiyorsunuz ve merak ettiginiz kısım cozulurken korku zirve yapıyor .
    ... aufwiedersehen