1. 1.
  bodrum belediye başkanı sn. ahmet aras'ın bodrum pahalı, bir döner 370 lira bir lahmacun 60 lira vb. pahalı diyenlere mantıklı açıklamasıdır.

  --spoiler--
  25 liralık ayranın yerini 61 liralık kola, 75 liralık lahmacunun yerini 370 liralık döner alması sosyal medyada gündem olmuştu. bodrum belediye başkanı ahmet aras, konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

  ahmet aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "bodrum'da her şey ucuz olsun dersek bu insanlar bodrum'a gelmez farklı yerlere gider. bodrum’un ekmek parası turizmdir, bunu yadsıyamayız. örneğin bodrum'da her bütçeye göre döner var. ama altın tabakta döner yemek isteyen de var" diye belirtti.

  ahmet aras'ın açıklamalar şu şekilde:

  "son günlerde işletmelerimizin fahiş fiyat uyguladığına dair bir karalama kampanyası yürütülüyor. buraya dünyanın en zengin insanlarının da geldiğini göz önünde bulundurmalıyız. bu insanların beklentilerine göre hizmet sunulan yerler de var. bodrum’un bu işletmelere de ihtiyacı var

  bodrum'da her şey ucuz olsun dersek bu insanlar bodrum'a gelmez farklı yerlere gider. bodrum’un ekmek parası turizmdir, bunu yadsıyamayız. örneğin bodrum'da her bütçeye göre döner var. ama altın tabakta döner yemek isteyen de var.

  ucuz döner satanın kötü ürün sunduğunu zannetmeyin. şayet aldığı hizmetle ödediği bedelin tutarsız olduğunu düşünen, hizmet aldığı işletmenin temizliğinden, hijyeninden şüphe eden vatandaşımız varsa belediyemize başvurur, biz de gerekli denetimleri yaparız."
  --spoiler--

  http://www.gunhaber.com.t...doner-isteyen-var-/456763
  1 ... kartalbey
 2. 2.
  Sonradan görmedir.

  Ulan altın tabakta yiyince noluyor?

  Ek: he ayrıca o 370 liralık dönerin sebebi de euro üzerinden fiyatlandırılmasıdır.

  Neden 48 euro birader? Yerli ve orta halli turiste sen gelme ulan ayı demek bu.
  ... yasyas galey
 3. 3.
  Doğrudur.

  Şimdi bu adama tavuk döner ayran, öğrenci menüsü mü vereceksin amk.

  http://www.cnnturk.com/am...ervetini-bodrumda-birakti
  ... agacacikan keci
 4. 4.
  (bkz: arap sen yeme bokunu çıkarıyorsun)
  1 -1 ... gothmog15
 5. 5.
  "kesin arap turistlerdir" dedirtmiş açıklamadır. bizim millet milyarları olsa bile öyle bir görgüsüzlük yapmaz çünkü. bunlar altından araba yaptırtır altından klozet yaptırtır sonra oturur içine z.çarlar.

  ayrıca ne olursa olsun o fiyatlar ayıptır ayıp. millet tatile geliyor diye afedersin zütmeye çalışmanın mantığı nedir. o lahmacunun içinde dodo kuşu eti falan mı var amk 75 lira nedir.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Altın kaplama tabaktır diye tahmin ediyorum. Bardak ve tabaklar için, kristal ve porselenin üstüne desenler, altın kullanarak ve el işçiliği ile işleniyor.

  Tabii ki çatal bıçak takımları da altın ve gümüş kaplama oluyor ama emin olun bunlar bile 400 liralık döneri açıklamaz. Çünkü bu takımlar da, satın alınamayacak derecede pahalı değil bence.

  Dünyada kilosu 2500 dolar olan beluga havyarı, kobe eti, sebzeli tereyağı yatağında yavru güvercin gibi saçma sapan içerikte ve fiyatta yiyecekler var ama bunlar gurme aleminin resmen veblen malları... her köşe başında ikamesi bulunan et döner değil.
  ... poor in whealth
 7. 7.
  yani her tabakadan sikilenimiz mevcut diyen belediye başkanı.

  adamlar haklı tabi sen sikilmek istedikten sonra çatı arası merdiven boşluğu fark etmez yurdum insanının fantezileri geniştir.
  2 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 8. 8.
  altın yarakla sikicen böylesini.
  ... don dale
 9. 9.
  “Arap yağı bol bulunca götüne sürermiş.”
  -1 ... temirata
 10. 10.
  Ancak deve sidikçisi arap turistler altın tabaktan yemek ister.
  -1 ... vexillarius of theodopolis