1. 1.
    Son dakika: Altının gram fiyatı psikolojik sınır olan 500 lirayı aşarak 502 lirayla tüm zamanların en yüksek seviyesinden işlem görüyor

https://www.haberler.com/...ni-rekor-13695719-haberi/
    ... lenova
  2. 2.
    (img:#2090222)

504'e çıkıp 497 seviyesine inecektir. 500 lira sınırı aşıldı tabi, gerilemesi uzun sürmez.
    ... yani herhalde sanirim galiba
  3. 3.
    maaşınızı altınla mı alıyorsunuz?
    ... sivasli bey
  4. 4.
    3 ay önce yazdım dolar 6,82 olduğu zamanlar hedefim 8,40 diye altının 500 olması normal.

Ons altında 2300 dolar hedefim var o gelirse filmi seyredin gram 600-650 lira olacak. Ytd.
    ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  5. 5.
    Dolar zenginlerinden sonra şimdi de altın zenginleri türedi.
    Hükümet yer altından çıkardığı altın rezervinden bize de pay verse keşke hep bana hep bana olmaz.
    1 ... lenova
  6. 6.
    geçen ay 1 gram altın aldıydım her ay ala ala gidecektim sözde mk bu ay yarım gram alıcaz herhalde..
    1 ... tunnea12
  7. 7.
    Türk Lirasının değerini yitirmesi ile ve altına olan talebin artmasıyla meydana gelen olay.
    ... burakoksaal
  8. 8.
    Daha aylar önce 300 lira civarındaydı, 2 gram almıştım kalsın diye. Abi bu kadar nasıl artıyor anlamıyorum. Yaklaşık %70 lik artış var. Ülke boku yemiş sanırım.
    ... snoke
  9. 9.
    Şubat ayının ortasında 500 tl'ye çeyrek altın alınıyordu. Türk lirasının değeri paraşütsüz düşüyor. Emeğimiz eriyor.
    ... agacacikan keci
  10. 10.
    Çok pahalı. Yakında ne olacağız bilmiyorum.
    ... anaconde