bugün

yakındır. özerklik alacağız. artık ismi de uludağ federe sözlük olarak değiştirilir.

(bkz: altıncı nesilin önlenemeyen artışı)
altıncı neslin bazı yazarlarının bağımlılıklarından kurtulmasıyla oluşacak durumdur.

bkz: seks ve osbir içerikli başlık bağımlılığı
(bkz: beşinci neslin sözlüğün bütünlüğünü koruması)
(bkz: yedinci nesil gelsede ezsek)
(bkz: hele otur bi soluklan yiğidim)
demokrasiye sıkılmış bir kurşundur.
Adamın mna koruz afadersin.
(bkz: aslında 6 nesil sözlüğe renk katmıştır)
sözlükte tedirginlik yaratmış, moderasyonda telefon trafiği başlatmış olaydır. moderatörler zall'a ödemeli atmış ama zall cevap vermemiştir. zall'ın neden cevap vermediği bilinmemekle birlikte kulislerde bu durum fırtına öncesi sessizlik olarak değerlendiriliyor. her an olağanüstü hal ilan edilebilir ve online olma yasağı gelebilir. öte yandan başka bir kesim ise zall'ın sadece pintilikten cevap vermediğini öne sürüyor. başka bir kesim ise "sokarım zall'a da nesillere de, karı var mı karı?" diyor.

beşinci nesil yazarlar altıncı neslin böyle bir girişimde bulunması halinde tepkilerinin sert olacağını bildirdi. dördüncü nesil ise olaylara daha ılımlı yaklaşıyor ve "tüm nesiller kardeştir, troller kalleştir" diyorlar. trollerin nasıl bir tepki vereceği şimdilik muamma ama kesin olan bir şey var ki zall'ın öfkeli altıncı nesli yatıştırmak için acilen bir açılım yapması gerekiyor. altıncı neslin önde gelen yazarları toplanıp birkaç gün içinde bir bildiri yayınlayacaklar. bu zorlu süreçte en büyük destekçileri tabi ki bluevelve.

ben uludağ sözlük haber ajansından somut. yattığım yerden pijamamla bildirdim. bu saatte de haber mi olur alüminyum! gündüz ilan etseniz olmaz bağımsızlığınızı.