bugün

Son dakika: Altının gram fiyatı psikolojik sınır olan 500 lirayı aşarak 502 lirayla tüm zamanların en yüksek seviyesinden işlem görüyor

https://www.haberler.com/...ni-rekor-13695719-haberi/
(img:#2090222)

504'e çıkıp 497 seviyesine inecektir. 500 lira sınırı aşıldı tabi, gerilemesi uzun sürmez.
maaşınızı altınla mı alıyorsunuz?
Dolar zenginlerinden sonra şimdi de altın zenginleri türedi.
Hükümet yer altından çıkardığı altın rezervinden bize de pay verse keşke hep bana hep bana olmaz.
geçen ay 1 gram altın aldıydım her ay ala ala gidecektim sözde mk bu ay yarım gram alıcaz herhalde..
Türk Lirasının değerini yitirmesi ile ve altına olan talebin artmasıyla meydana gelen olay.
Daha aylar önce 300 lira civarındaydı, 2 gram almıştım kalsın diye. Abi bu kadar nasıl artıyor anlamıyorum. Yaklaşık %70 lik artış var. Ülke boku yemiş sanırım.
Şubat ayının ortasında 500 tl'ye çeyrek altın alınıyordu. Türk lirasının değeri paraşütsüz düşüyor. Emeğimiz eriyor.
Çok pahalı. Yakında ne olacağız bilmiyorum.
caizdir.
1.03 gr altinim var. Gectikce mutlu oluyorum.
kenarda 7 gram altınım var.

yaşıyorum bu hayatı be.
Evlenecekler düşünsün feminist kızlar yaşadı erkekler mahvoldu
1 gıram altınım var

acayip zengin oldum

yaptığım karla fıransiz şarabı alacam.
Yeğenim olacak benim de. Altın bileklik istiyordum. Fiyatını düşünemiyorum şuan da.
buraya da yazıyorum; bugünün parasıyla 200.000 tl lik altını olan insanları 2-3 sene sonra bu ülkede göremeyeceksiniz. belki o kadar sürmez bile. haberlerde izleriz. bekleyelim görelim.