1. 1.
  aksini iddia eden bagetle savaşan beyaz bir dar pantolon giyen fransızdır. net
  4 -2 ... r00kie
 2. 2.
  hatta korsika bağımsız olmalıdır, defol git fransa.
  1 ... senrey26
 3. 3.
  almanya ile fransa arasında uzun süre var olmuş (belki psikolojik olarak hala var olan) bir toprak ihtilafına alman tarafından bir bakış açısı.
  1 ... usualsuspects
 4. 4.
  BU bölge yüzünde 2. Dünya savaşı çıktı ama bende katılıyorum alsas loren Alman toprağıdır.
  1 ... isminiunutanadam
 5. 5.
  bak bak bak fransız manyağı nasıl da eksilemiş.

  bağıracam amk alsas loren almanya'nın haklı toprağıdır.
  1 ... r00kie
 6. 6.
  kutsal roma imparatorluğu kendi içinde siyasi birliği sağlayamadığından ötürü fransız piçlerin ele geçirdiği toprakların aslında alman toprağı olması durumudur. ya da belki süleyman avusturyaya abanmasaydı şu an da alman toprağı olacak bölgeydi.
  Ekteki kırmızı bölgedir.

  alsas loren alman toprağıdır
  3 ... baba kreyzi
 7. 7.
  neresi olduğunu bilsem çok pis yardıracağım ama neyse tamam sakinim.

  alsas loren alman toprağıdır
  9 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  (bkz: istanbul başkent magandaya özgürlük)
  2 ... yazar x
 9. 9.
  Kırım türkleri ve musevi karaim türklerinin katili nazi almanyasına sempati duyup, bir de utanmadan Türkistan ve Azerbaycan lejyonlarının adını ağzına almaya cüret edebilen milliyetçi görünümlü alman faşistleri toplanmış! Cinsinizi cibiliyetinizi... Ulan sana ne elin ruh hastası cermen piçlerinden? Türkler açısından Hitler ile stalin arasındaki tek fark: birinin daha fazla Türk katletme fırsatı olmuş, diğeri yahudiler ve çingenelere ulaşabildiği için çoğunlukla onları katletmiş ama bu katliamdan türkler de ne yazık ki nasibini almıştır. ikisi de aynı bok.

  Şu türkçü ve atsızcı takılıp da türkçülüğün ne demek olduğunu bilmeyen alman atmığı bebeler ayak altında dolaşmasınlar! Siktirin gidin önce Türk tarihini okuyun!

  Ayrıca alsas loren'in kime ait olduğu bizi ilgilendirmemektedir. Duruma gore almanlar ve fransızları birbirine düşürmek için kullanmamız gerekecek bir koz olabilir ancak.
  6 -2 ... fadimenin dugununde halay basi
 10. 10.
  nazi almanyası ile türkistan lejyonlarına aynı anda methiye dizebilmek... ülkenin sözde türkçü özde nazi yalaması malları da ayrı kalitesiz. yazık tükettiğiniz oksijene.
  3 -1 ... ihlamur kaynat geliyom yavrum