1. 1.
  Devlet müsaade etse biz etmeyiz demiş.

  Sen kimsin yarraaaam? Demezle mi adama.
  #36974957 :)
 2. 2.
  Alperenlerin kendilerini nimetten saymaları durumu.

  Hepi topu 3-5 kişisiniz Zaten.
  #36974972 :)
 3. 3.
  o değil de bunlar her sene kronik olarak yürütmeyiz diyip oturma eylemi yapmıyorlar mı amk?
  #36974973 :)
 4. 4.
  boş kaleye sallamak kolay ya herkes atıyor aq. kafasına göre yürütmem zıplatmam diyor. yalnız ağırdan atmaları tavsiye olunur. suni gerçeklik asıl realite ile çelişmesin.
  #36974994 :)
 5. 5.
  Neyin onuru neyin kavgası ben anlamadım ki olum gidin evinizde istediğiniz boku yiyin bize ne.
  #36974998 :)
 6. 6.
  Kendilerine hiç sormuyorlarmı acaba? Ulan onca şey oldu hiç sesimiz çıkmadı şimdi lgbt'lere mi artistlik yapacağız.
  #36975001 :)
 7. 7.
  yok mu el bombası olan bi sosyopat ya? alperenlerin ocağına bi sallasa.
  #36975019 :)
 8. 8.
  alperenler'i gram sevmem ama yaptıkları doğru bir davranıştır.

  ibnelik yapmanın neresi onur amk?

  lut kavmi sizin yanınız da daha masum kalır.

  edit: ne çok ibne varmış amk... 16 eksi yemişiz.
  #36975028 :)
 9. 9.
  bunlardan üniversitede de çok gördük işsiz güçsüz goygoycu sürüsü.
  #36975062 :)
 10. 10.
  Şu ülkede neler oldu sesleri çıkmadı.
  şimdi biz yürüyüş deyince bu "beyaz çorapları ayağında renk değiştiren tipler" kalkmış müsaade etmeyiz diyorlar. Sen kimsin lan?

  Adamsan, erkeksen, askerin milletin için yürü.

  Eğer sahiden Yürüyüşe engel olmaya gelirseniz arkanızı kollayın mazallah:-)
  #36975072 :)
 11. 11.
  valla bir insanın cinsel tercihi beni ilgilendirmez.lakin bunu gurur duyar gibi şahşalı bir hale getirmek bence doğru değil.ben heteroseksüelim diye yürümüyorum mesela.çünkü insanların bunu bilmesine gerek yok.ahlaki de bulmuyorum ayrıca.tabi ki yazmadan olmazdı (bkz: ibneliğin alemi yok)
  #36975074 :)
 12. 12.


  müsaade etmeyiz ayol.
  #36975083 :)
 13. 13.
  ALPERENLERiN LGBTi LERDEN DELi GiBi DAYAK YEMESiNi DiLEDiĞiM HADiSE.
  #36975098 :)
 14. 14.
  valla yine öyle 10 yaşındaki küçük çocuklara cinsel organlarını açıp "yalamak ister misin?" diyip de çocuk utanınca hepberaber gülüşen orospu çocuklarıyla dolu bir gösteri olacaksa ben de orda olsam izin vermemek için destek olurdum. yürüyüş yapıyorsunuz bari efendi efendi yapın da toplumun önyargılarını yıkın. biz de insanız diyorsanız insanlığınızı gösterin. ama insanlıktan çıkmış gibi çırılçıplak, saçma saçma çığlıklarla insanları rahatsız ederek, cadde ortasına sevişerek, grup seks yaparak yürüyüş falan olmaz. bunun ismi orospu çocukluğudur. he yürüyüşte açılan pkk bayraklarını da görmezden gelemeyiz.
  bunların hepsi youtube'ta mevcut. izleyebilirsiniz. ben olaya dini bakmıyorum. ben olaya insani açıdan yaklaşıyorum. destekleyenleri ve bu durumdan rahatsız olanların tam ortasını buluyorum. bu iyi bir şey. yürümelerine karşı da çıkmıyorum. yürüsünler ama efendice yürüsünler. dikkat çeksinler, ne istediklerini basına belirtsinler falan. karşı değilim ben şahsen. ama bize göre ahlaksızlık olan ve toplumun büyük bir çoğunluğunu rahatsız eden, kanunen de suç olarak nitelendirilen küçük çocuklara taciz, laf atma, terör örgütü bayrağı açma, sokak ortasında grup seks yapma gibi eylemleri ( hem de çocukların gözü önünde) yaparlarsa cezalarını çeksinler. ama alperenlerden değil tabi devletten.

  edit: he alperen falan da bilmem ben. yani böyle ahlaksızlıklar tekrar edilecekse eğer devlet müdahele etsin. hakkıdır. konuya en olumlu yorumu getirdiğimi düşünüyorum.

  edit: olum siz de değil miydiniz tacize tecavüze karşı olan? bu yukarıda bahsettiğim olayı yapan orospu çocukları için konuşuyorum ben. neyini eksiliyorsunuz ki? o zihiyetten misiniz? anlamadım. ne tuhaf insanlar var.
  #36975099 :)
 15. 15.
  davaları devam ederken ahlâk abidesi kesilen yürek yemişlerin beyanı. yine bir mahalle kabadayılığı peşindeler, bir tehditten öbür tehdite koşuyorlar, dava açılınca hiç ağlamasınlar artık. kim oluyorlar ki insanların hakkı olan bu yürüyüşü engelleyecekler. trans bir birey çıkıp da kendisi ile ilgili açıklama yaptığında kıçı üç buçuk atmıştı hatırlatırım, twitter olayından bahsetmiyorum. lgbti bireyi olmayı ulu orta sevişmek sanan bir güruh yüzünden tüm eşcinselleri genelleyerek ''hastalıklı ve sapkın'' ilan eden, eşcinselliği cinsellikten ibaret olarak gören, tehdit eden ali kıran baş kesenlerin sırtını sıvazlayan, bu biber gazından tırsanlara, translardan topukları götlerine vura vura kaçanlara hak veren yani tehdidi destekleyen fakat tehdit edilse depar atarak kaçacak hastalıklı tipler birbirlerinden cesaret buluyorlar. kimsenin kimseye bu şekilde müdahale etmeye hakkı yok, önce davalarını kapatıp gelsinler. kürşat devlete karşı gelemeyen boyun eğen biri böyle bir açıklama yapabildiyse arkasındakilere güveniyor demektir.
  #36975277 :)
 16. 16.
  arkadaşlar bu alperen ocakları ülkü ocaklarından dönme bir oluşum değil mi zaten?

  ülkü ocakları bu ülke için şu ana kadar hayırlı olan bir şey yapmış mı ki bi de biz bunların özentilerini umursuyoruz.

  iplenmemesi gereken açıklama.
  #36975299 :)
 17. 17.
  Gezi olayları sırasında da kendilerini bir halt sanıp engelleme çalışmalarına girmiş ve başarısız olmuş bir grubun kendini tatmin etme çabasıdır. Kusura bakmayın ama cacık olmaz alperen ocaklarından. Kendilerini devlet sanmaları yok mu işte ona bitiyorum neyse "ekip alın bunları burdan izinli yürüyüş bu" diyen polislerden sonra sesleri kesilecektir elbet.
  #36975429 :)
 18. 18.
  Doğru karardır . Bu ülkede ahlak yoksunu insanların yürümesine izin verilmemelidir .
  #36975433 :)
 19. 19.
  kimmiş ki bunlar ne sıfatla izin vermiyorlarmış.

  bu ahlak bekçisi mafya bozuntularına izin verenler utansın. gerçi mafya babalarına ödül verilen bir ülkeden ne bekleyeceksiniz ki.
  #36975452 :)
 20. 20.
  buna benzer grupların bu ülkenin vatandaşlarını tehdit edebilecek kadar azıtmaları ilginç bir konudur.
  #36975465 :)
 21. 21.
  Sadece alperenlerin değil tüm sivil toplum örgütleri, siyasi partilerin hatta bireylerin bu yürüyüşe tepkili olması gerekir. Allahın kurduğu düzende kadın ve erkek var gerisi zorlamadır, hastalıktır. Hoş karşılanmamalıdır. Kendileri tedavi olmak istemeye bilirler kendi tercihidir ama bu rezilliği insanların gözüne sokma hakları yoktur. Bu rezilliğin özgür diye pazarlanması tuzaktır, tuzağa düşmeyelim.
  #36975969 :)
 22. 22.
  buyurun kurşad bican kimdir ,okuyun.

  memleketin milliyetçisi bu.. sokak iti bundan daha değerlidir.

  ''TV’nin tartışılan dizisi Kurtlar Vadisi’ne özenen çete, bir iş adamını kaçırıp 8 gün inanılmaz işkence yaptı. Fidyeyi alırken yakalanan çete üyelerinin dizideki karakterlerin isimlerini kullandıkları belirlendi. EYÜP’te bir iş adamını kaçırarak 8 gün boyunca işkence yapan zanlılar, fidye olarak istedikleri 75 milyar lirayı almaya geldikleri Bahçelievler’de yakalandı. Liderliğini ‘Polat’ ve ‘Komiser’ lakaplarını kullanan Kürşat Mican’ın (23) yaptığı öne sürülen 12 kişilik çete gözaltına alındı. Perişan halde kurtarılan iş adamı Zübeyir Temurtaş, günlerce işkence gördüğünü söyledi. Vücudumda sigara söndürdüler diyen temurtaş, ‘Beni Zeytinburnu’nda bir bodrum katına kapattılar. Sürekli gelip dövüyorlardı. Üzerimde sigara söndürdüler, kerpetenle kulak mememi ve burnumu sıktılar, saçlarımı önce bıçakla tutam tutam, daha sonra da tamamen tıraş ettiler. Zorla idrarımı içirdiler. Oradan Üsküdar’a, ardından da Fatih’e getirildim. Her şeyden ümidimi kestiğim anda polis tarafından kurtarıldım’ dedi. Sanıkların, işadamı Zübeyir Temurtaş’a zorla toplam 157 milyar lira tutarında borç senedi imzalattıkları belirlendi.Dizideki gibi Sanıkların, iş adamının yanında birbirlerine Kurtlar Vadisi’ndeki karakterlerin isimleriyle hitap ettikleri anlaşıldı. Azmettirici olduğu ileri sürülen Halil Sert’in ‘Halo’ ismini, çete lideri Kürşat Mican’ın ‘Polat’ veya ‘Komiser’ isimlerini kullandığı belirtildi. Sanıklardan Gökmen Küçük’ün ‘Kabasakal’, Azerbaycan uyruklu Amin Askerov’un ‘Vatansever’, Orhan Gümüş’ün ise ‘Rahmani’ lakaplarını kullandıkları kaydedildi.
  Kod adı Polat .
  Çete lideri Kürşat Mican’ın ‘Polat’ ve ‘Komiser’, azmettiricilikle suçlanan Halil Sert’in ise ‘Halo’ ismini kullandığı ortaya çıktı '' (hürriyet gazetesi 2005 yılı haberi)

  alperen ocakları denilen çukurun anlayın ne menem bir yer olduğunu.

  bunlar milliyetçi dinine bağlı ,biz vatan haini .

  allah belanızı versin.
  #36976097 :)
 23. 23.
  Bu Alperenler ne ayak anlayan anlamayanlara anlatsın hele.
  Akepeliler onu anladık.
  #36976416 :)
 24. 24.
  Tamam bizde hoş karşılamıyoruz bu yürüyüşü ama müsade etmeyecek tek merci Tc. kolluk kuvetleridir.
  #36976433 :)
 25. 25.
  çokça okumaları, çokça gezmeleri ve çokça izlemeleri gereken kişilerin oluşturduğu topluluk.

  (bkz: benim çocuğum/#35199779) izle.

  bir de bunların başkanları galiba kürşat mican ile ilgili bir haber linkini aşağıya bırakıyorum.

  http://www.hurriyet.com.t...iskence-yaptilar-38735249
  #36976489 :)

6