1. 1.
  Alperenlerden BBP'ye sert tepki

  Alperen Ocakları Eski Genel Başkanı Yavuz Ağıralioğlu, BBP Genel Başkanını sert bir dille eleştirdi.

  BBP Genel Başkanınının "Muhsin Yazıcıoğlu Başbakan'ı severdi" açıklamasına en sert tepki BBP camiasının önce gelen isimlerinden Yavuz Ağıralioğlundan geldi. Ağıralioğlu'nun açıklaması şöyle;

  "Bilal Erdoğan'a dokunacaklar diye bütün bürokrasiyi yerinden eden Başbakan, Muhsin Başkan ve dava arkadaşlarımızın vefatı ile nihayetlenen facia ile alakalı kusurlu ya da kabahatli veya siyasi sorumluluk ve edep icabı bir tane bürokratı yerinden oynatmamıştır. Muhsin Başkan ve arkadaşlarımızın hatırı için bu kadar senedir bir küçücük siyasi, bürokratik bedel ödettirememiş olmamızın vakarsızlığı ile geçirdiğimiz beş yılın nihayetinde, BBP Genel Başkanlık makamından sadır olan 'Muhsin Başkan, Başbakanı severdi.' iması hepimize hakarettir. 'Başbakan ile Muhsin Başkan arkadaştı, birbirlerini severlerdi' imasının zamanlamasını manidar bulmayalım mı? Papatya falı mı açıyoruz? Her aklına geleni olur olmaz ifade etme boşboğazlığı da nedir? Kendinize gelin. Aklınızı, vicdanınızı, edebinizi, haysiyetinizi başınıza alın... Elinde tuzluk ile, her hıyarım var diyenin peşine düşerek siyaset yapılmaz."

  http://www.sonkale.org/al...e-sert-tepki-h230273.html
  7 ... deli tugrul
 2. 2.
  aklı başında bir açıklamadır.
  3 ... murren13
 3. 3.
  alperenler ülkücüleri satarak hükümete yaklaşan ve onların yardakçısı olan bir oluşumdur. iyilerdir kötülerdir o ayrı ama cahil ve gaza gelen bir kesimdir. kaale alınmamaları gerekir. unutmadık zamanındaki otelde yaptıklarını.
  3 ... buralareskidenhepdutluktu